3 Tickets to Paradise

3 Tickets to Paradise

Bu filme oy vermek ister misiniz?

İlk kez 18 Mayıs 2021 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri ülkesinde çıkış yapan ve çıkışını hem dijital ortamdan hem de DVD marketlerinde yapan aksiyon, macera ve batı konulu 3 Tickets To Paradise ya da Türkçe karşılığı Paradise’a Üç Bilet olan film sizlerle.
2021 yılında DVD ve dijital kanallar vasıtasıyla tüm sinema severler ile ilk kez buluşan ve tüm izleyicilerinin beğenisine sunulan macera, aksiyon ve vahşi batı temalı filmin yönetmenlik koltuğuna bakıldığında karşımıza Dominic López ve daha önce yalnızca 4 filmde yönetmenlik yapmış olan, sinema sektöründe deneyimsiz sayılabilecek olan isimlerden biri olan Isaac Piche isimlerini görmekteyiz. İki kişinin bölüştüğü yönetmenlik görevinden sonra filmin senaryosuyla da ilgili bilgi vermek gerekirse, yapımın senaryosunun altında James Clark, kariyerindeki ilk sinema deneyimini bu filmle yapmış olan William Robert Daniel ve filmin yönetmenlik koltuğunda da oturan Isaac Piche isimlerinin imzalarıyla karşılaşmaktayız.
Paradise’a Üç Bilet filminde Michelle Manhart, Joe Bell ve Jeffrey Bentley isimleri, bu macerada izleyicilerine heyecanı yaşatan aktörler olarak karşımıza çıkmakta.
Türkçe altyazısı ile sizleri karşılayacak olan filmin konusundan bahsetmek de gerekirse, film sizleri büyük bir hazine avına çıkarıyor demek yanlış olmaz. Film, sizleri AJ Parker isimli bir fotoğrafçı kadının bir çöle götürülüşüyle karşılıyor. Bazı nedenlerden ötürü kirli insanlarla yolu kesişen AJ Parker, silahlı bir çatışmaya girdikten sonra tutuklanıyor ve hapse gönderiliyor. Ancak kısa süre sonra birinin de yardımıyla bu hapisten kurtulan AJ Parker, beş parasız bir şekilde ortalıkta dolanıp, kendisine iş ararken, AJ Parker’ı eski kocası buluyor ve ona bir teklifle geliyor. Kendisine yardım etmek istediğini ve ona bir iş ayarladığını iddia eden AJ Parker’ın eski kocası, biriyle görüşmesi gerektiğini ve ona iş vereceğini söylüyor. Ancak AJ Parker görüşmeye gittiğinde olayın asıl rengi ortaya çıkıyor ve AJ Parker, eski kocası ve bir federal ajan, Meksika’da, Paradise kasabası isimli bir kasabada gömülü olduğu iddia edilen 5.000 altın madeni paralık bir hazine avına çıkıyor. 3 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

3 Tickets to Paradise Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: