A Perfect Enemy

A Perfect Enemy

Bu filme oy vermek ister misiniz?

2020 yapımı bu mükemmel filmin yazar ve yönetmen koltuğunda Kike Maillo oturmaktadır. Filmin diğer yazarları ise Cristina Clemente, Fernando Navarro’dur. Filmin başrollerinde Tomazs Kot, Athena Strates, Marta Nieto yer almaktadır. Film korku, aksiyon ve suç kategorilerinde yer almaktadır.
Sitemizden A Perfect Enemy ismiyle 4k film izle modunda ya da Türkçe altyazısı ile Mükemmel Bir Düşman ismiyle izleyebileceğiniz filmin konusu kendini kusursuzluğa kaptıran bir adam ile aykırı bir kızın hikâyesini anlatmaktadır. Dünyanın en tanınmış mimarlarından birisi olan Angust’un konferansı vardır. Konferansının ardından Varşova’ya uçması gerekmektedir. Bunun için yağmurlu bir kış gününde taksisine biner ve havaalanına doğru yolculuk etmeye başlar. Trafiğin çok sıkışık olduğu bir zamandadırlar ve araba durduğu anda bir kızın ona çaresizce merhaba dediğini duyar. Aslında her şey o an başlamıştır. Bu çaresiz kız ona havaalanına gidip gitmediğini sorar ve onu da götürüp götüremeyeceklerini teklif eder. Angust başına geleceklerden habersiz kızı taksisine alır. Tanışıp konuşurlarken kız bavulunu unuttuğunu fark eder ve onu aldıkları yere geri döner.
Angust çoktan uçağı kaçırmıştır ve havaalanında yeni uçuşunu beklerken karşısında birden Texel’i bulur. Texel’e onu rahatsız ettiğini söyler ama Texel gitmeyip onun yerine ona bir teklif sunar. Hikâyesini anlatmak. Texel hikâyeye başladığı andan itibaren Angust şaşkınlıkla dinler. Texel bu hikâyenin ilk bölümünün iğrenç, ikincisinin korkunç, üçüncüsünün ise aşkla biteceğini söyler. Angust büyük bir merakla hikâyeyi dinler. Ama Angust’un hikâyede fark ettiği bazı detaylar vardır. Hikâyedeki olayların çoğu onun da başına gelmiştir. Hikâyenin devamlarında Texel’in iki insanı öldürdüğünü anlatmasıyla olaylar dönüşü olmayan bir yola doğru sürüklenmeye başlar.
Angust defalarca bu hikâyeyi ona neden anlattığını sorar ama cevap alamaz. Texel anlattıkça Angust onun tedaviye ihtiyacı olduğunu, onu artık gerçekten rahatsız etmeye başladığını söyler ama nafile. Texel asla onu rahat bırakmaz. Hikâyenin son bölümünde Texel âşık olduğu o kişiyi ve ona neler olduğunu anlatır. İşte bu son hikaye her şeyi tamamen değiştirecek ve Angust’un yeniden gerçeklerle yüzleşmesine neden olacaktır.

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

A Perfect Enemy Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu:

Etiketler:

Yorumlar