A Savage Nature - HD

A Savage Nature – HD

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
Paul Awad’ın hem yönetmenliğini yaptığı hem de Kathryn O’Sullivan ile birlikte kalemini ele aldığı A Savage Nature, 2020 Amerikan yapımı suç, dram ve gerilim filmidir. Bu 4k formattaki filmin oyuncuları arasında Joseph Carlson, Joanna Whicker, Rayanne Gonzales, Jon Hudson Odom, Steve Polites ve Frank Riley III yer almaktadır.
Evli bir çift olan Pete Walker ve Beth Walker, Virginia eyaletinde kimsenin olmadığı bir bölgede yaşayan bir çiftir. Pete Walker bir polis memurudur bu yüzden seyahate çok çıkıyor ve karısı Beth çok fazla yalnız bırakmak zorunda kalıyordur. Bir süre sonra bu iş onların arasında bir şeylerin kopmasına sebep olmuştur. Beth kocasından soğumuş ve bu durumu nasıl düzeltebileceğini bilmiyordur. Pete ise işi sebebi ve karısını kaybetme korkusu ile agresif bir adam olmuştur ve karısı Beth’e bazı konularda kısıtlama koymaya başlamıştır.
Beth bir restoranda çalışıyordur. Orda sipariş almaya gelen iki adamın sözlü tacizine uğrar bu durumu gören Pete’nin en yakın arkadaşı olan polis memuru Walt bunu görür. Ve hemen olaya müdahalede bulunur. Beth bu durumu Pete’e söylememesini ister çünkü Pete’nin bu duruma kötü bir tepki vereceğini ve işten çıkabileceğini söyler. Bu durum karşısında sessiz olan Walt, istediğini kabul eder ve susar. Bu arada onların yıldönümleridir ve Beth eve gidip hazırlık yapmaya başlar ama araları çok iyi olmadığı için nasıl olacağını bilemiyordur. Eve gelen Pete karısının bu hazırlıkları karşısında şaşırır ve mutlu olur. Karısından tüm yaptıkları için özür diler ve şans ister.
Bu sırada Beth’e sözlü tacizde bulunan Doug ve JB, evin yakınlarında evi gözetliyorlardır. Arabanın içinde konuşan arkadaşlar cama vurulan sesle irkilirler. Arabanın camına vuran polis memuru Walt’dır. Walt onların neyin peşinde olduğunu anlar ve silahlarına el koyar. Hemen oradan gitmelerini ister. Arabaya binen arkadaşlar Walt’a arabayla çarparlar. Hemen sonra çiftin evine doğru yola koyulurlar. Çiftin evine giden arkadaşlar onları kandırarak evin içine kadar girerler. Burada yaşanan olaylar herkesi çok şaşırtacaktır. Burada yaşanan olaylarda sadece bir kişi hayatta kalacaktır! 2 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

A Savage Nature – HD Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: