Akilla's Escape - HD

Akilla’s Escape – HD

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
2020 yapım suç ve drama filmi olan bu yapım Jamaika ve çeteleri hakkındadır. Yazarının aslen Wendy Motian Brathwaite olduğu yapımı hikayeleştiren kişi Charles Officer’dır. Yönetmen koltuğunda ise yine kendisi oturup harika işler başarmıştır. Başrolleri, Saul Williams, Thamela Mpumlwana, Donisha Rita Claire ve Vic Mensa’dır. Olay 1995 yılında başlayıp günümüze kadar geliyor. 1995 yılında babasını annesine vurduğu gerekçesi ile öldüren Akilla, polis karakolunda annesi hastanede olduğu ve babasını öldüğü için sosyal hizmetlerden bir kadın aracılığı ile ifade verir. İfadeleri sırasında polise babasının sadece düştüğünü gördüğünü söyler.
Türkçe altyazılı ve 1080p full hd film versiyonu ile sizlere sunulan Akilla’s Escape isimli hikâyemiz Akilla’nın 25 yıl sonraki halinden devam ederek 2020 yılı Toronto’ya gidiyor. Burada normal yaşantısı olarak esrar yetiştirerek uyuşturucu satıcılığı yapıyor. Eski hayatından tek farkı kendi kendine iş yapması ve babasını öldürmesinden sonra çete işlerine bulaşmamasıdır. Bir gün depolarına bir saldırı gerçekleşir ve içerideki 150 bin dolar ve tüm uyuşturucular çalınır. Ama çalan kişilerden birini yakalamayı başarırlar. Çocuğu sorguya çekerek neden ve nereden geldiklerini öğrenir. Geldikleri yeri ve hangi çeteye bağlı olduklarını öğrenince biraz eski hayatı aklına gelir. Çünkü çocukların Garrison Ordusundan olduklarını ve kendisinin de eskiden o çeteye bağlı olduğunu hatırlar.
Üzerinden ne kadar yıllar geçse de yine dönüp dolaşıp kendisini bulur. Depoda bulduğu çocuğu sorguya çekmek isterken ortaklarından birisinin çocuğa hem işkence hem de ırkçı laflar kullandığını Gören Akilla, çocuğu adamın elinden kurtarır ve çocuk ile kendisi ilgilenmek üzere müsait bir mekâna geçerler. Sokak bilgisinin daha çok olduğu bir adamın yanına giden Akilla, çocuğun üzerindeki dövmenin ne anlama geldiğini sorar. Dövmenin anlamı, yönettiği sokakların numarasıdır. Ve kendisini bu işe bu kadar genç bulaştıran birinin, bu işten çıkmasını ister. Çocuğun teyzesi bu ikisini arabada gördükten sonra gelir ve yeğeni ile ne işler karıştırdığını sorar. Olay tatlıya bağlanıp Akilla gider. Bir gün o çocuğu bir çete kaçırır ve Teyze, Akilla’dan yardım ister. 3 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Akilla’s Escape – HD Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: