Alien Invasion - HD

Alien Invasion – HD

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
Alien Invasion yani Türkçe adıyla Uzaylı İstilası filmi, 27 Ekim 2020 tarihinde Çin ülkesinde internet ortamı üzerinden paylaşılarak tüm dünyadaki sinema severler için aynı anda yayına girerek izleyiciler ile olan ilk buluşmasını gerçekleştirmiştir.
Filmin yönetmenlik görevine baktığımız zaman, sinema sektöründe daha önce hiçbir çalışması ve künyesi bulunmayan, sinema sektörüne ilk kez 2020 yılının Ekim ayının 27. gününde yayınlanan bilim kurgu ve korku türündeki filmiyle giriş yapan Yun Xiang Lin ismi karşımıza çıkmakta.
Çin ülkesinde çekimleri ve yapımı tamamlanan bu 2020 yılının bilim kurgu ve korku türündeki filminin oyuncu kadrosu da yine yerel halktan oluşuyor, filmin kadrosunda yer alan isimlere baktığımızda, filmin yönetmeni gibi, oyuncularının da birçoğunun bu filmle birlikte sinema sektöründeki ilk işlerine imza attığını görebiliyoruz. Bu isimler arasında yer alan Shiu Hung Hui isimli aktör, bu sınıfın 192 filmlik künyesiyle oldukça dışında kalarak filmin en tecrübeli ismi olarak karşımıza çıkmakta.
Türkçe altyazılı filmler olarak aradığınızda karşınıza gelecek olan filmin konusuna geçecek olursak, filmin isminden de anlaşılabildiği üzere filmin genel teması uzaylılar ile alakalı. Uzaylı teması, özellikle son yıllarda bilim kurgu filmlerinin vazgeçilmez teması olarak karşımıza çıkarken, bu filmde biraz daha farklı bir konu işleyişi bulunuyor. Uzaylı temasını daha çok korku figürleriyle birleştiren film, psikolojik etkileriyle de izleyicilerinin sinirlerini germeye çalışıyor. Filmde, izleyicileri bir laboratuvar karşılıyor. Ancak bu laboratuvarda yolunda gitmeyen bir şeyler olduğu da filmin ilk anlarından itibaren anlaşılıyor. Kademeli olarak artan panik havası, laboratuvarda meydana gelmek üzere olan dehşet verici bir olayın da gelişini kolaylaştırıyor. Uzaylı türleri üzerinde araştırma yapmakta olan laboratuvarda, dünya dışı yaşam formlarının dünyalarına doğru açılan bir geçit kuruluyor. Ancak bu geçit, beklenildiği gibi çalışmamakla beraber, dünya dışı yaşam formlarının dünyasından bir uzaylıyı da laboratuvara, insanların dibine kadar getiriyor.
Büyük bir felaketin ardından geçen yıllar sonrasında, bu laboratuvarın başındaki bilim adamının kızı, oldukça yetenekli olan ve çözemediği bir davası olmamasıyla tanınan ünlü bir dedektiften, yıllar önce ortalıktan kaybolan babasını bulması için yardım istediğinde, iki dünyayı birbirine bağlayan kapı bir kez daha, çok daha büyük bir tehlikeyle açılıyor. 2 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Alien Invasion – HD Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: