America: The Motion Picture

America: The Motion Picture

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Matt Thompson’ı yönetmen koltuğunda gördüğümüz ve Dave Callaham’ın senaryosunu hazırlamış olduğu America: The Motion Picture anime filminde Channing Tatum, Jason Mantzoukas ve Olivia Munn gibi isimler bu aksiyon ve macera temalı anime filmindeki karakterlere sesleri ile hayat veren isimler arasında bulunmaktalar.
4k film izle sayfamızdan da dilerseniz 1080p full hd film izle ayarını yapabileceğiniz film George Washington’ın çılgınca bir şekilde İngilizlere karşı devrim başlatma fikrini yürürlüğe koymasını ele alıyor. Ancak bunu yaparken inanılmaz bir şekilde hem kurgu hem de tarihi gerçekleri mizah öğeleri ile birleştiriyor.
George Washington’ın canına tak eden İngilizler’in zamanları sayılıdır çünkü George Washington eline elektrikli testereleri geçirmiştir ve Sam Adams ile anlaştığı takdirde çılgın ve kanlı bir devrimi başlatacaktır. George Washington ne yapar eder ve Sam Adams’ı kendi yanına çeker ve ona kanlı ve vahşi planını anlatır. Bu devrim macerasında sadece Sam değil, George Washington’ın yanında daha birçok güçlü ve birbirinden farklı kişilerde yer alır.
Sonunda kanlı devrim başlamıştır ve George Washington ile dostları İngilizler ile birbirlerine girmişlerdir. Ancak bu macera devam ederken Washington, birçok delice eylemde bulunur ve hatta bu eylemlerinde kimsenin aklına dahi gelmeyen insanları kullanılır.
Amerikan tarihini gerçekçi ve bir o kadar da yalın ve insanı bir dille anlatan ve içine de bolca mizah eklemiş olan bu animasyon filmi sizleri her ne kadar güldürse de içerisinde barındırdığı inanılmaz mesajlarıyla da bir o kadar sizler düşündürmeyi başaracak türden bir yapımdır. Acaba Washington başlamış olduğu bu devrim macerasında akla hayale gelmeyen kimlerin yardımını kullanacaktır? İngilizler o kadar çabuk mu pes edeceklerdir? Washington ve Adams’ı ve zaman içinde yanlarına katılan devrim dostlarını daha başka hangi tehlikeler beklemektedir? Tüm bu mizah ve yarı kurgu anlatımın altında acaba hangi devasa gerçekler yatmaktadır? İlginizi çekeceğini düşündüğümüz ve anime ile tarih severleri mizahi bir dille buluşturan bu yapımı Türkçe altyazılı olarak da izleyebileceğinizi hatırlatır ve şimdiden herkese keyifli seyirler dileriz.

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

America: The Motion Picture Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: