American Badger

American Badger

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Yönetmen koltuğunda Kirk Caouette’in oturduğu ve yine aynı şekilde yazar koltuğunda da Caouette’in bulunduğu Amerikan Porsuğu (American Badger), 6 Mart 2021’de, Glasgow Film Festivali’nde ve İngiltere’de yayınlanmıştır. 15 Haziran 2021’de ise Birleşik Devletlerde yayınlanacaktır. Oyuncular içinde yine filmin yönetmeni olan Kirk Caouette, Andrea Stefancikova ve Micheal Kopsa isimleri bulunmaktadır.
4k film izle ya da Türkçe altyazılı filmler sayfalarımızda da sizlerle olacak olan American Badger filminde; Eski bir asker olan ve artık tetikçi olan, 4451 gündür kendisine iş verenler dışında kimseyle konuşmayan Porsuk lakaplı bir adam, gerçek ismi olan Dean’i kullanmaz. Çünkü çok ezik bir isim olduğunu düşünür ve Porsuk ismini tercih eder. Porsuk lakabını da kendisi koymamıştır. Karısı vefat etmeden önce kendisine “Porsuk” lakabı koymuştur. Karısının ölümünden sonra Amerikan Porsukları gibi içine kapanık ve yalnız yaşamı tercih eden Dean, silah kullanımında usta olduğundan dolayı tetikçi olur. Çocukluğunda birçok şeyi yapamayan Dean’in düşüncesine göre, herkesin ustası olduğu bir konu vardır ve bunlar bir süper güç gibidir. Dean’in süper gücü ise kendisinin yerine diğer insanlara kendi kararlarını verdirtebiliyor olmasıdır. Ve yine Dean’e göre, kendisi karar vermezse, asla hata yapamaz.
Bir gün Dean’e bir arama gelir, bu aramada yine bir işveren vardır ve bir kızın peşine düşmesi istenir. 19 yaşında olan Marcella Horvathova (diğer adıyla Velvet) ile sanal yoldan konuşmasını ve onunla arkadaş olup, Velvet’i 13 yaşında kaçırmış ve cinsel ihtiyaçlarında kullanmış, sonrasında ise vücudunu sattırmış olan ve ailesi diyebileceği kadar yakını bir tek o kalmış olan Vasily isimli adam hakkında bilgi almasını ve sonra da Vasily’i öldürmesi istenir. Arkadaş edinmekte çok kötü olan Dean, Marcella ile samimi olmaya çalışır, ona saldıran bir sapığı döver ve Marcella’yı onun evine götürür. Evinde onunla muhabbet eden Dean, onu tanımaya başlar ve samimi olmaya başlarlar.
Bir süre geçtikten sonra Velvet ile arkadaş olmuş olan Dean’e, Arnavutluk Mafyası’nın başı olan Vasily’nin kaçacağı bilgisi gelir ve acele etmesi istenir. En sonunda ise kızdan kurtulmasını, gerekirse öldürmesi istenir. Dean, bu işin çaresine bakabilmek için bir yol arar fakat emir demiri keser… 6 gün önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

American Badger Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: