Baphomet

Baphomet

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Rebecca ile Mark çiftinin ölümü dahi aşacak olan aşklarına, korkunç bir tarikatın Şeytan’ın buyruklarını yerine getirmek için saçtıkları dehşete ve sonuna dek bitmek bilmeyen iyi ve kötü savaşına tanık olacağınız Baphomet filmi hem korku hem de gerilim kategorilerinde yer almaktadır.
Sitemizden Türkçe altyazılı ve 4k film izle gibi iki önemli özelliğin bir arada sunulduğu filmde Rebecca hamile, eşi doktor olan ve anne ile babasının yanında, ancak eşinin uzağında yaşayan genç ve mutlu bir kadındır. Babası ve annesi ile birlikte yaşamasına rağmen eşi şehirde çalışmak zorunda olan Rebecca için bunun dışında başka bir sıkıntı yoktur. Rebecca eşini çok özlemekte ve onu sadece hafta sonları görebilmektedir. Anne ve babası ile mutlu olan Rebecca gayet doğal ve iyi bir hayatın içinde doğacak çocuğunu beklemektedir.
Ancak günlerden bir gün Rebecca’nın kapısı çalınır ve Aksel isimli bir adam onlara, babasının evlerinin de üstünde bulunduğu tüm araziyi satın almak istediğini ve bunun içinde paradan kaçmayacaklarını açıkça söyler. Rebecca’nın babası bu teklif karşısında neye uğradığını şaşırır ve Aksel’e evini kendi elleriyle inşa ettiğini ve kesinlikle satmayacağını bildirir. Aksel bu cevap üzerine istifini hiç bozmasa da bu cevaptan hoşlanmadığı açıktır ve saygılarını iletip evi terk eder. İşte her şey bu beklenmedik ve hoş olmayan ziyaretten sonra başlar.
Bu ziyaretin ardından kısa sürede aile verandasında korkunç şeyler bulur ve buldukları bu şeylerin ne için oraya getirildiğini anlamazlar. Bu olayı bir tür şaka gibi geçiştiren aile kısa sürede bir dizi trajedinin içine girerler. Ve en başta olan Mark’a olur ve Mark korkunç bir şekilde can verir. Mark’a olanlar ise sadece ailenin yaşayacağı korkunç olayların başlangıcıdır. Acaba tüm bu trajedilerde Aksel isimli tuhaf yabancının parmağı var mıdır? Aksel ne için evlerini satın almak istemektedir? Verandaya konan korkunç objelerin anlamı nedir? Her şeyden önemlisi Rebecca büyük aşkı Mark olmadan nasıl yaşamına devam edecektir?

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Baphomet Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: