Big Trouble in Seattle - HD

Big Trouble in Seattle – HD

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
Dawid Fowler tarafından senaryosu yazılmış ve yönetmenliği yapılmış olan Big Trouble in Seattle filmi suç ve gerilim türündedir. Filmin oyuncuları arasında Giovanni Accettola, Tyson Kaup, Javier Schialer ve Tomaz Baskin bulunmaktadır. Film katıldığı bir çok festivalde, bir çok dalda 45 ödül almış ve 15 ödüle de aday olmuştur. Filmde bir çete lideri, cinayet suçu ile duruşmaya çıkar. Bu sırada avukatı, genç bir kadını bu cinayet için suçlamak üzere plan yapmaktadır.
Türkçe altyazılı sürümünü sizlerin seyir keyfi için hazırladığımız bu ödüllü filmin giriş sahnesinde genç bir kadının bir kitap yazdığı görünmektedir ve kitabını Melissa adlı teyzesine ithaf eder. Sonrasında annesine Melissa teyzesinden bir haber olup olmadığını sorar. Annesi ona cevap verirken oldukça gergin görünür. Ancak Melissa’ya ulaşmaya çalıştığını ve onun kendisi ile konuşmak istemediğini söyler. Kadın annesinin yalan söylediğini anlar ve neler olduğunu sorar. Annesi evden çıktıktan sonra sesler duyar ve ne olduğuna bakmak için gittiğinde annesinin arabası patlar ve annesini arabanın içinde yanarak ölürken izlemek zorunda kalır. O sırada “Bay Big” olarak anılan çete lideri ortaya çıkar. Brittney annesinin ölümünden sorumlu bu adamdan intikam almaya karar verir.
Bir ay boyunca gece Bay Big’i takip eder ve çetenin buluştuğu yere gizlice girmeye çalışır ancak yakalanır. Tam Bay Big onu öldürmek üzere iken Britney ile gelen polisler içeri girer ve Bay Big’i tutuklar. Brittney her ne kadar onu öldürmelerini bekliyor olsa da polisle adamı tutuklayıp adalete teslim ederler. Sonrasında Bay Big’in duruşmasına gider. Duruşmada delil yetersizliğinden Bay Big tutuklu olarak yargılanmak üzere hapse atılır. Bay Big’in avukatı bu durumdan memnun değildir. Britney’in annesinin evinde bulunan silahları kullanarak mahkemeyi onların aleyhine çevirmeyi planlamaktadır. Bu sırada Britney’in annesinin de Bay Big ile birlikte çalıştığı ortaya çıkar. Söylenene göre Brittney’in annesi Bay Big’in yanlış yolda olduğunu gördükten sonra çeteden çıkmak istemiştir ve bunun bedelini öldürülerek ödemiştir. O sırada Bay Big’in çetesi Britney’in arkadaşlarını kaçırmaya başlamıştır ve liderlerini hapisten çıkarmak için her yolu denemeye kararlıdır. Ancak Britney de onları durdurmak ve intikam almak için hazırlıklıdır. 3 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Big Trouble in Seattle – HD Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: