Bir Yılan Hikâyesi

Bir Yılan Hikâyesi

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Ramseu Nouah isminin yönetmen koltuğunda oturduğu ve Nicoole Asinugo’nun da senaristliğini üstlenmiş RattleSnake – The Ahanna Story isimli filmin başrol oyuncu kadrosunda Stan Nze, Osas Ighodaro ve Bucci Franklin gibi simalar bulunmaktadır.
Ahanna fakir bir yaşamdan bıkmış ve usanmış olan ve sürekli olarak hayallerini kurduğu zengin ve ihtişamlı bir yaşamın artık hayallerde değil gerçek hayatta da kendisini bulmasını isteyen bir adamdır.
Ahanna zenginlik hayallerini tek başına gerçekleştiremeyeceğini ve zenginliğe giden en kolay yolun ise hırsızlık olduğunu düşünür.
Bunun üzerine Ahanna sıkı bir ekip oluşturmaya karar verir.
Bir dizi soygun planı yapan ve kendine de zorlu bir ekip kurmaya başaran Ahanna neredeyse yolun yarısındadır.
İş çok basittir büyük soygunlar yapılacaktır, herkes payını alacaktır ve belli bir noktada soygunlar sona erecektir.
Ancak işler ne Ahanna’nın ne de ekip üyelerinin istediği gibi gitme ve bazı beklenmedik olaylar meydana gelir. Amaçları sadece kolay ve hızlı bir şekilde zengin olmak olan bu küçük çete bir an da kendilerini boylarından daha büyük düşmanlarla karşı karşıya bulurlar.
Bu noktadan sonra artık geri çekilmek diye bir şey söz konusu değildir ve ne olursa olsun bu belaları savmaları ve planlarına kaldıkları yerden devam etmeleri gerekmektedir.
Acaba Ahanna ve adamları başladıkları işi tamamlayabilecekler midir? Gerçekten de çok zengin olmak için basit birkaç soygun yeterli midir? Yoksa Ahanna ve adamları henüz başlarına aldıkları belanın farkında dahi değiller midir?
Ahanna bu maceranın sonunda hayal ettiği zenginliğe ve lüks bir yaşantıya kavuşabilecek midir? 

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Bir Yılan Hikâyesi Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: