Blind Ghost

Blind Ghost

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Stuart Paul tarafından yönetilmiş ve senaryosu yazılmış olan Blind Ghost bir korku ve gerilim filmidir. Filmde genç ve güzel bir kadın olan Lilly’e bir miras kalır. Ancak Lilly bir trafik kazası sonucu kör olmuştur ve onun bu zayıflığından faydalanarak mirasını ele geçirmeye çalışan gizli kimlikli birileri bulunmaktadır. Lilly engellerine rağmen onlara karşı koyup beş yüz milyon dolar değerindeki mirasını korumak zorunda kalacaktır. Alix Villaret, Casey Graf, Lindsey Sirera, Adam Ambruso, Francis Cronin ve Jeremiah Benjamin filmin karakterlerini canlandıran oyuncular arasında bulunmaktadır.
Türkçe altyazısı ile sunumunu da 4k film izle kalitesine yükseltmiş olduğumuz filmin giriş sahnesinde yüzü sargılı bir kadın yatakta oturmaktadır ve etrafındaki insanlar onun yüzünün açılma anını heyecanla beklemektedir. Ancak bu insanlar arasında bulunan yaşlı bir kadın yüz sargıları çıkınca çok çirkin bir suratla karşılaşacaklarından emindir ve bu durumdan oldukça umutsuzdur. Yatakta yüzü sargılı oturan kadın filmin ana karakteri Lilly’dir. Lilly bir trafik kazası sonucu bu duruma gelmiştir ve ne yazık ki kendisine çarpan araç kaza yerinden hızla uzaklaştığı için kimse ona bunu kimin yaptığını öğrenemez.
Bir süre sonra Lilly’nin etrafındaki kargaşa durulur ve doktor artık yüzünü açma zamanının geldiğini söyler. Herkes heyecan ve endişe ile ona bakarken Lilly’nin yüzünün eskisi kadar güzel olduğu ortaya çıkar. Ancak Lilly’e kendisine bakması için bir ayna verildiğinde kör olduğu ortaya çıkar.
Arkadaş ve akrabaları Lilly’e bu yeni engeline alışması için yardımcı olmaya çalışırlar ancak ne yazık ki Lilly bu duruma alışmaya pek niyetli değildir. Bir süre sonra Lilly’nin yanına iki dedektif gelir. Ona başına gelenlerin bir kaza olmadığını ve birisinin bunu onu öldürmek için yaptığını söylerler. Dedektiflerin söylediğine göre Lilly’nin üzerine kalan büyük bir miras vardır. Lilly 18 yaşına kadar Fransa’da büyükbabası ile birlikte yaşamıştır ve büyükbabası bütün mirasını ona bırakmayı vasiyet etmiştir. Şimdi de bu büyük mirasın peşinde olan birisinin Lilly’i öldürüp mirası almak istediği ortaya çıkmıştır. Lilly’ye miras kaldığını bilen insanların kim olduğu belli olduğu için bunu kimin yaptığı da pek büyük bir sır değildir ancak somut bir kanıt ortaya çıkana kadar yasal olarak bir şey yapamazlar. Katilin Lilly’e tekrar yaklaşmasını beklemek dışında bir çareleri yoktur. 2 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Blind Ghost Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: