Blinders

Blinders

Bu filme oy vermek ister misiniz?

2021 Amerika yapımı, yazarının Dash Hawkings ve Tyler Savage olduğu, yönetmen koltuğunda ise Tyler Savaga’in oturduğu Blinders ( Stalker ) bir gerilim filmidir. Başrollerinde Christine Ko, Vincent Van Horn ve Michael Lee Joplin’in oynadığı bu yapım da konumuz sapık bir organize tacizci çetesidir. Başrolümüz ve kurbanımız Andy, sevgilisinden yeni ayrılmış bir öğretmendir. Ayrılık sonrası Los Angeles, Kalifornia’ya taşınan Andy yeni bir hayata başlamak ister. Ama geçmişi onun peşini hiç bırakmaz ayrıldığı sevgilisini düşünür ve sürekli eski fotoğraflarına bakar. Bir gün çok özlemiş olacak ki bara gitmeye karar verir. Barda içki içerken tanıştığı kız ile muhabbet etmeye çalışır. Kız yani Sam ile muhabbeti kurduktan sonra bir masaya otururlar.
4k filmlerimizin bir yenisi olan Stalker filminin devamında; Sevdikleri şeyler hakkında konuşmaya başladıktan sonra Sam, 12-13 yaşlarında ne tür müzik dinlediğini sorar. Bu soru o an Andy’ye ne kadar garip geldiyse bize de o kadar garip geliyor ama filmin sonunda anlıyoruz ne olduğunu. Sam birden bire, Andy’ye buradan kalkıp başka bir yerlere gidelim mi diye sorar. Andy’nin olumlu cevabından sonra garip tipli bir uber çağırıp Sam’in evine giderler. Sam ve Andy daha çok yakınlaşırlar ve baya yakın arkadaş olurlar. Kamp yapmaya giderler, gezerler, hatta birbirinin evinde kalırlar. Andy bir gün özel eğitim vereceği çocuğun evine gittiği sırada kovulduğunun haberini alır.
Tam olarak ne yaptığını bile bilmeyen Andy, ne olduğunu sorar ve olaylar karşısında şok geçirir. Evine birisi kamera bırakmış, neler yaptığını tamamen izliyor ve onları paylaşıyormuş. İnsan kaynaklarını arar ve durumu anlatır ama onlar da ona yardım edemez çünkü kendisi bir sonraki emire kadar askıya alınmıştır. Polise gidip olayı anlatır ama onlar da Andy’ye yardım edemez çünkü o kamera gereklidir ve kamerada müstehcen şeyler vardır. Tacizci adam Andy’nin bilgisayarını, telefonunu, iş hesaplarını ve diğer tüm Andy’ye ait olan her şeyi ele geçirir ve tam manasıyla Andy’yi hayattan siler. Andy’miş gibi yapıp Sam’i bir barakaya davet eden tacizci Sam’i rehin alır ve bu sırada Andy’de onu kurtarmaya gittiği için o da yakalanır. Peki, tacizci, sadece Sam ve Andy’nin gittiği barakayı nasıl biliyordu? Bu sorunun cevabı, içinde bolca gerilim sahnelerinin olduğu yapımda saklı. Bu yapım sizlere en yüksek kalitede dublaj ve altyazı seçeneği ile sunuldu. İyi seyirler. 2 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Blinders Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: