Buckskin

Buckskin

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Filmin yazarı ve yönetmeni Brett Bentmandir. Oyuncu kadrosunda ise Tom Zembrod, Robert Keith, Blaze Freeman ve Corey Cannon vardır. Yapım 1820’lerde Buckskin adında bir ormana, bir avcı tarafından yapılan seyahati anlatıyor.
4k film izle ya da Türkçe altyazılı film izle gibi farklı seçeneklerle sizlere sunduğumuz yapımda; Hisarın şerifi Coleman, oğlu ve torununun yerliler tarafından pusuya düşürülerek öldürüldüğü haberini aldıktan sonra, emrinde olan adamlara Porter’ı bulmasını iletir. Porter’dan tek isteği, cesedi bulunmayan torununu kurtarmasıdır. Porter bir kere o ormandan canlı çıkabildiği için ona güveni sonsuzdur.
Ama Porter bir önceki oraya girdiği zaman kendisine yapılan kara büyü sayesinde çıkan bir salgından dolayı iki çocuğunu kaybeder ve Porter’ın, şerifin oğluna saygısı çoktur çünkü çocukları öldüğü zaman Porter’a bir yığın yakmalık odun getirmiştir. Bunu kendi isteği ile yapmasından dolayı ona duyduğu saygı büyüktür. Bu salgında neredeyse karısını da kaybedecekken o olmadan karısı iyileşir. Ve ona bir daha onu yalnız bırakmayacağının sözünü verir.
Ama Porter’a gelen teklif 100 dolarlık bir tekliftir ve o zamanlar için büyük bir miktar para olan 100 dolar, Porter’a cazip gelir. Şerifin teklifini belli şartlar altında kabul eden Porter, karısının sözünü dinleyerek falcıya gider.
Falcı kadın Porter’a bu yolculukta sağ kalamayacağını söyler.
Kadın gerçekleri söylediği için Porter tarafından pek sevilmese de, Porter yola çıktıktan sonra şerifin yanına çağrılır ve aynı şekilde şerif de kadına sorular sorar ve geleceği söyler. Porter ormanlığa bir kez daha girer ve macera başlar.
Ormanlığa girerken birkaç kere esir düşse de, kıvrak zekâsı ile kurtulur ve yoluna devam eder.
Ormanlıkta yerliler ile karşılaşır ve izini kaybettirerek onları atlatır.
Şerifin torununu sonunda bulduğu zaman, ki şerifin torunu da Porter’ı bulmuş olabilir çünkü olaylar tam olarak da ikisinin düşmanlığına doğru ilerler.
Acaba Porter falcının dediği gibi bu yolculukta ölecek mi? Yoksa Şerifin torunu ile anlaşıp ikisi de hayatta kalarak eve gidebilecekler mi?

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Buckskin Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: