Death in Texas - HD

Death in Texas – HD

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Death In Texas, Scott Windhauser tarafından yönetilen, senaryosunun ise aynı şekilde Scott Windhause tarafından yazıldığı, başrollerinde Ronnie Gene Blevins, Bruce Dern, Clark Harris, Daniel Steven Gonzalez, Veronica Burgess, Lara Flynn Boyle, Sam Daly ve Cher Cosenza gibi tanıdık isimlerin yer aldığı bir aksiyon/ dram filmidir.
Sitemiz nette yine ilk defa Türkçe altyazılı ve kısa br süre sonra da Türrkçe dublajlı olarak izleyeceğiniz 4k film sunumu olan filmin ana karakteri Billy Walker, zamanında işlediği büyük bir suçtan ötürü hapis cezası yemiş, ondan önceki hayatında da şansı hiç yaver gitmemiş kötü bir yaşam sürmüş bir kişidir. Billy, tam yedi sene boyunca hapishanede geçirdikten sonra mahkeme kararı ile şartlı tahliye koşuluyla serbest bırakılmıştır. Hemen annesi Grace’in yanına dönen Billy, eskisi gibi onun yanına yerleşir ve hayatına kaldığı yerden devam etmeye çalışır. Başlarda eskisi gibi dışarıda olmaya alışmakta zorluk çeken Billy, kısa süre sonra annesinin karaciğerinin iflas ettiği gerçeğini de öğrenince çok kötü hale gelir.
Annesini bir şekilde kurtarması gerektiğini düşünen Billy, bir çözüm yolu aramaya başlar. Aklına danışması gereken ilk kişi olarak annesinin doktoru, doktor Perkins gelir ve ofisini ziyaret eder. Doktor Perkins, Billy’e ellerinden hiçbir şey gelmediğini, parçalı donör yöntemi ile annesini kurtaramayacaklarını, annesinin ciğerlerini iflas durumunun çok ileri seviye olduğunu söyler. Doktor elinden geleni denemiştir ancak Billy’nin annesini kurtarmak için yapabilecekleri tek şey organ nakli sırası listesine ismini yazmak ve sıranın ona gelmesini beklemek olacaktır ki, bu şartlar altında da kalan ömründe ne kadar bekleyebileceği de belli değildir.
Listede annesini daha yukarı çıkarabilirler mi veya başka bir çözüm yolu bulabilirler mi diye soran Billy, doktordan annesini kurtarması için yasadışı bir yönteme daha başvurabileceğini, kaçak organ nakli sayesinde annesini kurtarabileceği cevabını alır. Ancak annesinin nadir kan grubuna uyan bir karaciğer bulmak da hem kolay hem de ucuz olmayacaktır. Bu sebeple bir an önce yüklü miktar paraya ihtiyaç duyan Billy, istemeden de olsa bazı karanlık yollara sapacak ve kötü geçmişinden kurtulamayacaktır. Ancak o, annesini kurtarması için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. 2 ay önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Death in Texas – HD Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu:

Etiketler:

Yorumlar