Die in a Gunfight

Die in a Gunfight

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
Aksiyon, komedi ve suç öğelerini eğlenceli bir şekilde bünyesinde toplayan ve filmin gerçek karelerine animasyon sahnelerini de eklemiş olan Die in a Gunfight filmi, modern bir Montague ve Capulet uyarlamasıdır. Film Shakespear’in unutulmaz eseri Rome ve Juliet’de olduğu aileleri gibi birbirlerine ölesiye düşman olan iki gencin önlenemez aşklarını konu almaktadır.
Türkçe altyazılı ve 4k film ayarlamaları da yapılmış olan filmde; Rathcart ve Giddons aileleri New York’un ileri gelen, güçlü ve zengin ailelerindendir. Bu iki güçlü ancak birbirlerine uzun yıllardır düşman olan ailede Mary ve Ben adında iki genç bulunmaktadır. Mary ve Ben birbirlerinin görüp tanıdıkları andan itibaren birbirlerine deliler gibi aşık olurlar ve bu da her iki aile içinde de hiç hoş karşılanmaz. Durumu öğrenen her iki aile de Mary ve Ben’i ayırmak için harekete geçerler.
Mary kendi içinde fırtınalar yaşayan ancak dışarıdan hiçbir şeyi belli etmeyen genç bir kadındır. Ben ise bela yaratmaya hazır ve isyankar genç bir adamdır. Bu iki özellik birbirini bulduğu an da olanlar olur ve Mary ile Ben birbirlerine doğru çekilirler. Artık Mary ve Ben aşklarını yaşamak istemektelerdir ama her iki aile de onları bir an önce ayırmak ve düşmanlıklarına devam etmek için sabırsızdır. Her iki aile de onları ayırmaya niyetlidir ve bu ilişki her ne olursa olsun devam etmemelidir.
Fakat Mary ve Ben aşklarını istedikleri gibi yaşamaya kararlıdırlar. Mary ve Ben’in aşkları intikam, kıskançlık, yozlaşma ve kan ile örülmeye başladıkça daha bir tehlikeli ve daha bir çekici hale gelecektir. Acaba Mary ve Ben her şeye rağmen aşkları için savaşmaya devam edecekler midir? Yoksa bu ölümsüz gibi görünen aşk aile ve çevre baskısına yenik mi düşecek? Rathcart ve Giddons aileleri, Mary ve Ben’in gün geçtikçe alevlenen aşklarına engel olmayı başaracaklar mı? Olayların sonunda aşk mı yoksa nefret mi galip gelecek? Bu aşk için gerçekten de çok kan mı dökülecek?

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Die in a Gunfight Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: