Dinozor Oteli

Dinozor Oteli

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Jack Peter Mundy’nin yönetmen koltuğunda oturduğu, yazar koltuğunda ise Shannon Holiday’in oturduğu Dinosaur Hotel (Dinozor Oteli), 11 Haziran 2021’de sanal ortamda yayınlanmış, 2 Eylül 2021 tarihinde ise ABD’de yayınlanacak olan bir korku, gizem ve bilim kurgu filmidir. Oyuncular içine Chelsea Greenwood, Aimee Marie Higham ve Sofia Lacey gibi isimler bulunmaktadır.
Türkçe altyazılı filmler ya da 1080p full hd film izle sayfalarımızda da Dinozor Oteli ismiyle yer vereceğimiz filmin başında kocasını kaybetmiş 2 çocuğu olan Sienna Woods, bir terapiste gider. Terapistte, finansal sorunlarını düşünmekten kafayı yiyeceği, kocasının yokluğuna alışmadığı gibi konuları anlatır ve çözüm arar. Sienna terapistten çıktıktan sonra, çocuklarının bakıcısını arar ve bir yere geciktiğini söyler. Sienna hemen evine gitmek zorunda kalır, fakat bakıcı çoktan gitmiştir. Sienna evine gittiğinde çocukları Peter ve Maddie’yi yalnız başlarına televizyon izliyordur.
Bir süre sonra Sienna’nın telefonu çalar ve Rus aksanına sahip bir adam, Sienna’nın başvurduğu bir yarışmaya katılmaya hak kazandığını söyler. Sienna ve çocukları Peter ve Maddie, mail ile gelen başvuru onayına bakarlar. Dinozor Oteli diye bir başlık vardır fakat yarışmanın ne üzerine olduğu hakkında bir yazı yoktur. Yarışmayı kazanan kişiye büyük ödül olarak 100.000 dolar verilecektir.
Ertesi gün Sienna, bebek bakıcısını arar ve çocuklara bakması gerektiğini, bunun onun için bir fırsat olduğunu söyler, fakat bebek bakıcısı biriyle randevulu olduğundan dolayı gelemeyeceğini söyler. Sienna, iki katı ödeme yapmayı teklif etmesine rağmen bebek bakıcısını çocuklarına bakmasına ikna edemez. Böylece, çocuklarını evde yalnız bırakamayacağı için Dinozor Oteli isimli yarışmaya her ne kadar misafir götürmek yasak olsa da, onları da götürmek zorunda kalır.
Yarışma yerine vardıklarında, büyük ve çok güzel bir ev görürler. Eve yaklaştıkları sırada havada uçabilen bir robotun yanlarına doğru geldiğini görürler. Robot kendini tanıttıktan sonra, yarışmanın bu evde olacağını söyler ve onlara içeriye doğru eşlik eder. İçeriye girdiklerinde diğer yarışmacılardan biri olan Zara Smith ile karşılaşır ve tanışırlar. Sienna, odalarına yerleştikten ve çocuklarını sakladıktan birkaç saat sonra aynı robot gelir ve Sienna’yı salona doğru götürür. Salona gittiklerinde Sienna, kendinden başka yarışan Sam, Ruby, Laura, Jenny ve daha önce görüştüğü Zara ile karşılaşır. Robot oyunun içeriğinden, kurallarından ve zorluklarından bahseder. Robot’un yardımından 1 saat sonra yarış başlayacaktır. Yarışın amacı ise korkunç ve vahşet dolu bir geceyi sağ olarak atlatabilmektir!

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Dinozor Oteli Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: