Drunk Bus

Drunk Bus

Bu filme oy vermek ister misiniz?

İlk kez 15 Mart 2020 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri ülkesinde yayınlanan ve tüm sinema severlerle ilk buluşmasını gerçekleştirerek izleyenlerinin beğenisine sunulan Drunk Bus veya adının dilimize çevrilmiş hali Sarhoş Otobüsü olan komedi ve dram türündeki film, 15 Mart 2020 tarihinde ilk kez yayınlandıktan sonra 15 Ekim 2020 tarihinde yine Amerika Birleşik Devletleri ülkesinde düzenlenen San Diego International Film Festivaline çıkmış, daha sonra 21 Mart 2021’de de Cinequest Film Festivalinde boy gösterdikten sonra son olarak 21 Mayıs 2021 tarihinde internet ortamı üzerinden yayınlanmıştır.
15 Mart tarihinde yapımı tamamlanan ve izleyici karşısına çıkan filmin yönetmenlik koltuğuna da bakmak gerekirse karşımıza daha önce yalnızca 6 filmde görev yapmış olan John Carlucci ve yine Carlucci gibi yalnızca 9 filmde yönetmenlik koltuğuna oturmuş olan bir başka yönetmen olan Brandon LaGanke isimleri çıkmakta. Ayrıca filmin senaryosuna da bakıldığında, senaryonun altında da bu yapımla beraber ilk kez bir senaryosu sinema sektöründe yayınlanmış olan Chris Molinaro isminin imzasını görmekteyiz.
1 saat 41 dakika sürmekte olan bu dram ve komedi yapımında, başrolleri Kara Hayward, Charlie Tahan ve Zach Cherry gibi isimler üstlenmiştir. Oyuncu kadrosu olarak bakıldığında daha fazla isimle karşılaştığımız filmde en çok karşımıza çıkan isimler olarak bu üç ismi gösterebiliriz.
Stemiz üzerinden sizlerin beğenisine 4k film olarak sunmuş olduğumuz Sarhoş otobüsü filmin konusuna da gelecek olursak, özellikle genç kesimin de oldukça ilgisini çekebilecek bir konu işleniyor. Michael, bir üniversite kampüsünde otobüs şoförü olarak çalışmakta olan biraz asosyal ve tamamen bir döngünün içine sıkışmış genç bir çocuktur. Haber fotoğrafçılığı okumuş olan Michael, artık kampüs içerisinde güzergahı bulunan ve sarhoş otobüsü olarak adlandırılan bir otobüs hattında çalışmaktadır. Uğradığı zorbalıklar, herkese ve her şeye susması artık Michael’ın karakteri haline gelmiş ve öğrenciler arasında ezik otobüs şoförü olarak tanınmıştır. Ancak bu durum, yaşanan bir olaydan sonra Michael’ın yanına verilen Samoalı güvenlik görevlisi Ananas’ın, Michael ile birlikte gece seferlerine çıkmasıyla değişmeye başlamıştır. Asosyal genç Michael ve Samoalı güvenlik görevlisi Ananas, içerisinde sıkıştıkları döngüden çıkmaya ve gözlerini karartmaya başlayacaklardır. 4 gün önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Drunk Bus Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: