Eye Without a Face - HD

Eye Without a Face – HD

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
4k film, korku ve gerilim kategorilerinde yer alan, 3.9 IMDB puanına sahip, Ramin Niami’nin hem yazıp hem de yönettiği, oyuncu kadrosunda Dakota Shapiro, Luke Cook ve Vlada Verevko gibi deneyimli aktörlerin yer aldığı, 23 Nisan 2021 tarihinde Macaristan’da gösterime giren, bir Youtuber ve oyuncu olan yeni ev arkadaşı ile agorafobik olan, insanların web kamerasını hackleyip gizlice ev hallerini takip eden kahramanımızın izlediği kızlardan birinin katil olduğundan şüphe etmesiyle beraber bu ikilinin başlarına gelenlerin konu alındığı Eye Without a Face filmine sitemizde Türkçe altyazılı olarak da ulaşabilirsiniz.
Agorafobik kahramanımız Henry, bir bilgisayar ve elektronik eşya tamircisidir. Travma dolu bir çocukluğu olan, babası da öldükten sonra o koca evde tamamen yalnız kalan kahramanımız Henry (Dakota Shapiro) hem o koca evde kendisine arkadaşlık etsin hem de kirasına ortak olsun diye bir ev arkadaşı alır. Kahramanımızın yeni ev arkadaşı Eric (Luke Cook) kafayı Youtube ve oyunculukla bozmuş bir sanatçıdır. Kahramanımız Henry ile her konuşmaya geldiğinde bilgisayarının ekranını kapattığını fark eder ve Eric bunun üzerine gider. Eric’in yeni ev sahibi tam sapıktı. Kahramanımız gizemli sapık Henry, kızların web kameralarını hackleyip an be an onları izlemektedir. Bu duruma şaşıran ve aslında bir nebze hoşuna giden Eric, kahramanımızın hacklediği kızlardan biri ile reel’de buluşur ve Henry ile tanışabilmesi için onu eve getirir. Aynı rezalet ve utanç verici günün akşamı kahramanımız sapık Henry, izlediği kameralardan birinde şok edici bir ana rastlar. Kızlardan birisi evine çağırdığı erkek arkadaşını bayıltıp onu öldürdüğünü ve yediğini görür.
Kahramanımızın izlediği kızları katleden maskeli adam kimdi? Kahramanımız bu korkusunu aşıp gerçek hayatta bir kızla gerçek bir irtibat kurabilecek miydi? Neden bu kadar yabaniydi? Gördüğü sanrılar ne idi? Maskeli katilin derdi ne idi? O kadın gerçekten de flört ettiği erkek arkadaşlarını öldürüp yiyen bir karadul muydu? Kahramanlarımız kendilerini bu çılgınlıktan kurtarabilecekler miydi? Karadul Laura (Vlada Verevko) kahramanımız sapık Henry’nin kendisini izlediğini nasıl fark etmişti? Diğer kızlara ne olacaktı? Bu durumları öğrenen Eric kahramanımıza yardım edecek miydi? Ona inanacak mıydı? 1 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Eye Without a Face – HD Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: