Fast Vengeance

Fast Vengeance

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
Yönetmen koltuğunda Pearry Reginald isminin oturmuş olduğu ve yine yazar koltuğunda da Pearry Reginald isminin bulunduğu Fast Vengeance, 4 Temmuz 2021 tarihinde Amerika’da, internet üzerinde yayınlanmıştır ve 17 Ağustos 2021 tarihinde ise DVD olarak yayınlanacaktır. Fast Vengeance filminin türü aksiyondur ve IMDb’den aldığı puan ise 4.1’dir. Oyuncu kadrosunda D.Y. Sao, Natalie Burn ve Randall J. Bacon isimleri bulunmaktadır.
Shen Long isimli ana karakterimize, bir gün bir telefon araması gelir. Telefonda, küçük kardeşi Titi’nin, Sprints adı verilen motor yarışlarında, Cobra lakaplı bir çete başına borcu olduğu gerekçesiyle, Cobra tarafından öldürülmüştür.
Shen Long, kardeşinin intikamını almak için, motor yarışlarının olduğu kasabaya gider. Karakola giderek kardeşinin ölümü hakkında bilgi edinme niyetindedir ve Çavuş ile konuşur, fakat Çavuş, vaka numarası olmadığı sürece ona vaka hakkında bilgiler veremeyeceğini belirtir. Böylece Shen Long, karakolun Yüzbaşısıyla konuşur ve kardeşinin ölümü hakkında bir avuç bilgi edinir.
Kardeşinin ölümü hakkında tek tük bilgiler edinen Shen, Sprints’e gider ve yarışlara katılmak istediğini söyler. Shen Long’a, yarışlara katılabilmesi için motor alması gerektiği söylenir ve Shen, Dean isimli motorcunun garajına motor almaya gider fakat motor hoşuna gitmez. Bunun üzerine Shen, internet üzerinden motor araştırır ve bir tane motor satın alır. Aldığı motorun sıfır şekilde yarışa giremeyeceği gerekçesiyle onu yarışa almazlar.
Shen Long, Andromeda (Nam-ı Diğer Tek) isimli modifiyeciye gider ve motoruna modifiyeler yaptırır, bu da ona fazla paraya patlar ve bu yüzden evini satmak zorunda kalır. Shen’in, Cobra ile yarışmak istediğini öğrenen Andromeda için bu konu oldukça komiktir, çünkü Cobra asla yenilemez. Olaylar üst üste gelmeye başlar ve Shen’i durdurmak için olaya Çinliler de karışır. Çinliler Shen’i durdurmak için her yola başvurur; polis ile konuşur, yolları kapattırır, Shen’in boks çalıştığı, Manny’nin Spor Salonuna bile gidip onu tehdit ederler, fakat Shen tam bir inatçı keçidir, intikam dışında bir şey konuşmaz. Bunun üzerine Çinliler, Shen’i durdurmak için, Shen’in motorunu sakladığı Andromeda’nın garajına girerler ve ellerinden geleni yaparlar. 2 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Fast Vengeance Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: