Final Stop - HD

Final Stop – HD

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
Yönetmen koltuğunda Jeffrey J. Moore’un oturduğu ve yazarlığını da aynı şekilde Moore ve Sharif Shakshir’in yaptığı Final Stop (Son Durak), 1 Haziran 2021 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nde yayınlanmıştır. Oyuncular içinde; Kelly McCart, Kamy D. Bruder, Garrett Marchbank isimleri bulunmaktadır.
Türkçe altyazılı ve 1080p film seçenekleri bulunan filmin başlarında, babasını evden kovduklarından dolayı annesine bakmakla yükümlü olan ve evini geçindirebilmek için iki işte birden çalışan ve bu işlerin birisinin URIDE Taksi şoförlüğü, bir tanesinin de depo taşıyıcısı olan Jesus, gece vakti Taksi devriyesinde iken sevgili ve sarhoş bir çifti alır. Erkeğin adının Kaiden, kadının ise Brianna olduğu bu çift, evlerine gitmek isterler.
Jesus bu çifti evlerine doğru götürürken, Kaiden, Jesus’un yanında bir kitap olduğunu fark eder. Farklı bir tür olduğunu düşünüp uyduruk bir isim takan Kaiden, sevgilisi Brianna tarafından doğru ismi ile düzeltilir. Jesus, Brianna’nın da fantezi kitap sevdiğini öğrenince onunla muhabbet etmeye başlar. Muhabbet esnasında Jesus, Brianna’nın bir oyunun tasarım kısmında çalıştığını öğrenir ve o oyun Jesus’un sevdiği oyunlardan birisidir. Kaiden, bu ikiliyi kıskandığından dolayı hemen inmek için Jesus’a ters konuşmaya başlar.
Kaiden ve Brianna indikten sonra, Jesus gitmeden onları uzaktan izlemeye başlar ve bu durum Kaiden’i kızdırır. Brianna, Jesus’u temiz, saygılı ve güvenli olarak tanımaya başladığı için ne zaman URIDE arabası çağırsa, çağıracağı kişi Jesus olmaya başlar fakat bu durum Kaiden’i çok derinden etkiler ve Kaiden, Jesus’u kara listesine ekler.
Brianna, Jesus’u çağırmaya devam ettikçe, Kaiden aralarında bir şey döndüğünden şüphelenir. Jesus, Brianna’ya özel yerini gösterir. Sessizlik içinde düşüncelere dalabileceğini iddia ettiği bu yer, Brianna’nın hoşuna gider. Jesus, Brianna’ya, Kaiden’in bir pislik ve çok agresif birisi olduğunu ve kesinlikle ondan ayrılıp daha iyi birisini bulması gerektiğini tekrar tekrar söyler. Kaiden’i sevdiğini söyleyen Brianna, ayrılmaya gönüllü değildir. Brianna, Jesus’u çağırmayı bırakmaz ve Kaiden daha çok sinirlenir. İkili güzel vakit geçirdikçe Kaiden’in sinirine gittiği için bu ikilinin arasına girip onları birbirinden ayırmaya ve bir daha görüştürmemeye kendinden emin bir şekilde niyetlidir. 2 ay önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Final Stop – HD Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: