Gunpowder Milkshake

Gunpowder Milkshake

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
Gunpowder Milkshake, 2021 yapımı aksiyon, macera ve gerilim filmidir. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Navot Papushado yapmıştır. Filmin senaryo yazımına Ehud Lavski de katkıda bulunmuştur. Filmin başrollerinde Sam rolünde Karen Gillan, annesi Scarlet rolünde Lena Headey ve Nathan rolünde Paul Giamatti isimli oyuncular yer almaktadır.
Türkçe altyazısı ve 4k film ayarı ile sizlerle olacak olan yapımda; Bir lokantaya dönen hatırada, 12 yaşında olan Sam, mesleği suikastçı olan annesi Scarlet’ın bir işinin ters gitmesi üzerine şehirden ayrıldığını öğrenir. Scarlet kendisini öldürmeye gelen silahlı adamları öldürür ve ardından geride üzgün kızı Sam’i bırakarak kaçar. Bu durumdan on beş yıl sonra, Sam, annesinin çalıştığı firmayla aynı olan firmada suikastçı olarak çalışmaya başlar. Nathan, kendisine bir iş verir. Sam işi tamamlar, adamı öldürür ve parayı alır. Silahlarını yenilemek için kütüphane olarak gösterilen silah deposuna giden Sam, orada annesi Scarlet’ın eski ortakları olan Madeline, Anna May ve Florence isimli kişilerle tanışır. Bu üçlü habersiz geldiği gerekçesiyle Sam’i öldürmeyi akıllarından geçirirler ancak kim olduğunu öğrendikten sonra vazgeçerler ve Sam’e temiz silahlar verirler.
Sam, otel odasına çalınan parayı geri almak amacıyla sızar ve adamı vurur. O sırada vurulan adamın telefonu çalmaktadır ve Sam aramayı dinler. Bu aramada adamın parayı çalma sebebinin aslında kaçırılmış olan kızını kurtarmak olduğunu öğrenir. Vurduğu adamın tedavi olması için çalıştığı şirketin özel doktoruna götürür ve ardından para değişimine kendisi gider. Nathan bu planı öğrendikten sonra Sam’i durdurması için üç kişi yollar fakat Sam üçünü de aradan çıkarır. Parayı isteyen kişiler önce kaçırdıkları kız Emily’yi verirler ve ardından parayı alıp giderler. Fakat Sam onları takip eder ve hepsini öldürerek parayı alır.
Bu sırada ise Nathan, Sam’in arkasından yolladığı ve ölmüş kişilerden birinin aslında güçlü suç organizasyonunun başında yer alan Jim McAlister’ın oğlu olduğunu duyar. Ortaya çıkacak kavgayı önlemek için Sam’den bu durumu gizler. Sam, Emily’yi geri getirir fakat Emily’nin babası Sam’in kurşununa kurban gitmiştir. Tüm bunların üzerine bir de Sam’in habersiz olduğu bir savaş başlamak üzeredir.

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Gunpowder Milkshake Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: