Hızlı ve Öfkeli 9 - Fast & Furious 9

Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast & Furious 9

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Hızlı Ve Öfkeli 9 – Fast & Furious 9 2020
Son zamanların popüler Hollywood serisi olan Hızlı ve Öfkeli, serinin 9. filmi ile tekrar izleyicileriyle buluşuyor. Vin Diesel’in canlandırdığı Dominic Toretto, Tyrese Gibson’ın canlandırdığı Roman Pearce ve Michelle Rodriguez’in canlandırdığı Letty gibi serinin önceki filmlerinden bildiğimiz karakterler ve filmin oyuncu kadrosuna, hemen hemen her Hızlı ve Öfkeli filminde gördüğümüz gibi, 9. filmde de bazı sürpriz isimler eklenmiş. Bu isimlerden belki de en popüler olanı, Amerikan güreşi izleyicilerinin de yakından tanıyacağı John Cena.
Bununla birlikte onu, en son serinin 7. filminde gördüğümüz, geçtiğimiz senelerde hayatını kaybeden ünlü oyuncu Paul Walker’ın canlandırdığı Brian O’Conner’ın eşi olan, aynı zamanda Dominic’in de kız kardeşi, Jordana Brewster’ın canlandırdığı Mia da yeniden boy gösteren karakterler arasında bulunuyor.
Serinin sürpriz ismi John Cena bu filmde, usta bir hırsız, suikastçı ve aynı zamanda çok iyi bir şoför olan, Jacob Toretto’yu canlandırıyor. Dominic ile aynı soyadını taşımaları bir tesadüf değil, zira Jacob, Dominic’in seneler sonra ortaya çıkan kardeşi. Fakat bu iki kardeş tahmin edebileceğimiz üzere biliğimiz manada kardeş değil. Aksine Jacob, Dom ve ekibini bekleyen en büyük tehlike!
Hızlı Ve Öfkeli 9 izle
Full HD Film izlesene iyi seyirler diler. 1 ay önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast & Furious 9 Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: