Hoodman - HD

Hoodman – HD

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
Yerel efsanelerden doğan ve bir kadının çocuğunun kaybına sebep olduğunu düşündüğü bir gerilim ve korku filmi sizleri bekliyor. Çocuğunu araba kazasında kaybeden Ariana, çocuğunun ölmediğine ve onun Hoodman adında yerel bir efsane tarafından kaçırıldığına inanmaktadır.
Gece vakitlerinde gerilim ve korku filmi seven izleyicilerimiz için 4k film tarzıyla izlemelerini tavsiye ettiğimiz film, Ariana’ nın çocuğu olan Joshua’nın kaybı üzerine kuruludur. Ariana arka koltuğa oğlu Joshua’yı yerleştirir ve kendi de sürücü koltuğunda yoluna devam etmektedir. Aracı kullanırken karşısına çıkan siyah kıyafetli adam yüzünden kaza yapar. Trafik kazası sonucu ağır yaralanan ve çocuğunun kaybını kabullenemeyen başkarakterimiz Ariana, hastanede uyandığında başında sadece doktorlar vardır. Çocuğunun ölmediğini ve onu beklediğini söyleyen Ariana kaza sonrasında doğduğu ve büyüdüğü eve geri döner. Burada annesi, babası ve kız kardeşi ile birlikte yaşamaya başlar.
Polisin, Ariana’nın özgeçmişini incelemesi ve soruşturması sonucu tüm şüpheler başrolümüze çevrilir. Ama araba kazasında karşısına çıkan siyah kıyafetli adamın Hoodman olduğunu düşünür. Başına gelen durumu araştırmaya başladığında başkalarının da Hoodman’i gördüğünü keşfeder ve bunun peşine düşer. Araştırmasıyla beraber Hoodman’ i sadece ona inananların gördüğünü keşfeder. Büyüdüğü yere döndükten sonra Ariana burada geçmişte başlayan ilişkilerinde bazı farkına varışlar yaşar. Bir psikologdan yardım almaya başlar. Herkesi Hoodman’i gördüğüne ve kazayı onun yüzünden yaptığına inandırmaya çalışan Ariana için işler burada kızışmaktadır.
Geceleyin gördüğü kâbuslar Ariana’nın peşini bırakmamaktadır. Aile bireyleriyle ilişkisini daha iyi hale getirmeye çalışan Ariana için aile ile iletişimi devam ettirmek zaman zaman zorlaşır. Yakın arkadaşının burada olması Ariana ‘yı bir nebze de olsa rahatlatmaktadır. Onunla dertleşen Ariana, yaşanılanlar hakkında konuşarak hem olaylara yeniden göz atma hem de onları çözümlemeye çalışmaktadır.
Yerel bir efsanenin beyaz perdeye taşınması ile oluşan bu film, 2021 yılı yapımı bir filmdir. Filmin yönetmenliğini, yazarlığını ve yapımcılığını üstlenen Mark W. Curran’dır. Filmin yıldızları ise Ariana rolünde Madison Spear, Ariana’nın kız kardeşi olan Missy rolünde ise Skye Roberts yer almaktadır. 2 ay önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Hoodman – HD Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: