Infinite - HD

Infinite – HD

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
Infinite, yönetmenliğini Antonie Fuqua’nın üstlendiği, hikâyesinin ise “The Reincarnationist Papers” isimli bilim-kurgu kitabından esinlendiği, birçok başarılı yapıtın arkasında bulunan yapım şirketi Paramount Pictures’ın bu yıl çıkardığı filmin başrollerinde Transformers 5 ve Ted filmlerinden tanıyabileceğiniz Mark Wahlberg, Teen wolf dizisinin ünlü oyuncusu Dylan O’brien, Jason Mantzoukas, Sophie Cookson, Chiwetel Ejiofor gibi isimlerin yer aldığı bir aksiyon filmidir.
Mark Wahlberg’ün canlandırdığı ana karakter Evan McCauley, henüz 14 yaşındayken duvara ve kendi üstüne yazdığı yazılar, sürekli gördüğü hayaller ve halüsinasyonlar sebebiyle şizofreni tanısı konulmuş ve yıllarca hasta gözüyle bakılmış bir adamdır. Tüm hayatı boyunca bunun yüzünden sorunlar yaşamış ve yapayalnız kalmıştır.
Bir gün çok gizli bir grup insan tarafından kaçırılan Evan, önüne konulan birkaç nesneden hangisinin zamanında kendisi tarafından kullanıldığını bulması istenir. Ne olduğunu anlayamamış ve korkmuş bir şekilde Evan, soruya bir türlü cevap veremez ve karşısındaki kişilerin kendisinden ne istediğini merak eder. Sonunda silah dayatılarak soruya cevap vermesi istenilen Evan, önünde duran eşyalardan birine dokunur ve bir anda kafasında daha önce yaşamadığını düşündüğü birçok olayın anıları canlanır. Kafası karışan Evan, kendisini kaçıran bu insanların kendilerine “Infinites” dediğini ve reenkarnasyon sayesinde yüzlerce ömür yaşamış gizli bir örgüt olduğunu öğrenir.
Infinites adlı bu örgüt, uzun yıllardır Evan’ı yeniden yanlarına almaya ve eski yaşamlarını hatırlatmaya çalışıyordur. Evan, tüm dünyanın ve Infinite’lerin kaderini kurtarabilecek tek kişidir. Ancak Evan bu hayatında eski hayatlarını tamamen unutmuş ve geçmişini bilmeyen sıradan bir adama dönüşmüştür. Diğer Infinite’ler tarafından hafızasının yenilenmesi ve tekrardan eski haline kavuşması için sıkı bir eğitimden geçecektir. Çünkü aralarından ayrılan kötü bir Infinite, tüm bu yaşıyor oldukları reenkarnasyon döngüsünün durdurulması ve dünyanın tamamen yok edilmesi gerektiğine inanan çok güçlü biridir. Hayatının gidişatı bir anda değişen Evan, tüm bu sorumlulukların üstesinden gelip gelemeyeceğinden emin olmasa da kaderini kucaklayacak ve elinden geleni yapacaktır. Bu muhteşem aksiyon filmini sitemiz üzerinden 1080p görüntü ya da 4k film izle kalitesiyle izleyebilir ve bu destansı maceraya tanık olabilirsiniz. 2 ay önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Infinite – HD Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: