İntihar Timi - Suicide Squad - Gerçek Kötüler

İntihar Timi – Suicide Squad – Gerçek Kötüler

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Beklenen haber geldi ve heyecanlar dorukta. Harley Quinn’i, Deadshot’ı, Joker’i ve daha birçok kötüsüyle, en iyi kötüler ekibi, sevenlerini fazla bekletmeden yeni filmi ile geliyor. DC ve Warner Bros ortaklığı ile çekimlerinin sonuna gelen ve başarıyla bitirilen yapım, sevenlerine yepyeni bir hikaye sunmak için beyaz perdeye çıkacağı günü bekliyor. İlk filmi ile hem eleştirilen hem çok sevilen film, yeni hikayesi ile sevenlerinin filmi izleme zevkini doruklara taşıması bekleniyor. İlk filmi ile çok tartışılan ancak başarıyı da elde eden film, yepyeni hikayesi ve baştan aşağı değişen oyuncu kadrosuyla oldukça iddialı görünüyor. Filmin, 6 Ağustos 2021 tarihinde beyaz perdedeki yerini alacağı yapımcı şirket Warner Bros tarafından duyuruldu.
Yeni gelecek The Suicide Squad : İntihar Timi filminde birçok değişikliğe gidildiği paylaşılan bilgiler arasında. İkinci filmin yönetmenliği ve yazarlığı için Galaksinin Koruyucuları gibi başarılı bir serinin de yazarlığını yapmış olan, 15 ödül ve 12 ödül adaylığı bulunan James Gunn ismi ile anlaşma sağlanmış. Senaryosu aynı zamanda John Ostrander imzalı çizgi romandan esinlenilen yapımın oyuncu kadrosunda da büyük değişiklikler var. Yeni gelecek filmde, ilk filmde de oldukça büyük beğeni toplayarak Harley Quinn karakteri ile bağdaştırılan, 2 kez Oscar ödülüne aday gösterilmiş, 20 farklı dalda ödülü ve 97 de farklı ödül adaylığı bulunan başarılı oyuncu Margot Robbie, Oscar ödüllü ve aynı zamanda 71 farklı dalda ödül, 85 de farklı ödül adaylığı bulunan Taika Waititi ve efsane Rocky serisinin Rocky Balboa’sı, 3 kez Oscar ödülü için aday gösterilen, 61 farklı ödülü ve 66 ödül adaylığı bulunan Sylvester Stallone isimlerini ekranlarda göreceğiz. Aynı zamanda, özellikle Amerikan Güreşi geçmişinden kendisine has bir kitle kazanmış ve 1 ödülü bulunan John Cena’da yeni gelecek filmde karşımıza çıkacak.
Tüm sinema severlerin merakla ve heyecanla full filmi izleme deneyimini yaşamayı beklediği yapımdan bekleyenleri üzecek bir haber de geldi maalesef. Çizgi romanın orijinalinde de çetemizle bir bağı bulunmayan, DC evreninin en çok sevilen kötü kahramanı Joker, yeni gelecek filmde olmayacak. Bir önceki filmde, çeteyle esasında bir bağı olmamasına rağmen Harley Quinn ile olan ilişkisinin sempatisi için yer verilen Joker karakteri hakkında filmin yönetmeni, hikayenin orijinal versiyonunda Joker’in çeteyle bir bağlantısı bulunmadığı için, filmde de bulunmasının garip durabileceğini ve çetenin buna ihtiyacı olmadığını belirtti.
Gelecek olan yeni filmin konusu hakkında henüz net bir bilgi paylaşılmış olmasa da çetemiz, 4k film izleme deneyimi ile birleştiğinde muhtemelen yine bizleri oldukça eğlendirecek. Çizgi romandan bir tahmin yürütmemiz gerekirse, çetemizin yine bir göreve çıkacağını tahmin etmek pek de zor değil. Aynı zamanda Rick Flag karakterini canlandıracak olan Joel Kinnaman, verdiği bir röportajda filmin senaryosunu gerçekten komik bulduğunu hatta bir süper kahraman filminden ziyade daha çok bir komedi filminde rol aldığını hissetiğinden ve yeni gelecek filmin yönetmeni James Gunn’ın mizah anlayışını çok eğlenceli bulduğundan bahsetti.
Gelecek dönemin 4k filmleri arasında kendisine sağlam bir yer edinmesi çok muhtemel olan filme dair henüz resmi bir fragman da yayınlanmış değil ve dürüst olmak gerekirse yakın zamanda bir fragman göreceğiz gibi de görünmüyor. DC ve Warner Bros ortaklığıyla, oldukça iddialı bir şekilde karşımıza çıkması beklenen filmi full hd izleme fırsatını yakalaycağımız günü iple çekiyoruz.
Eğer yapılan açıklamalarda bir düzeltmeye gidilmezse, çetemiz 6 Ağustos 2021 tarihinde fullhdfilmizlesene adresinde sizlerle olacak. 2 ay önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

İntihar Timi – Suicide Squad – Gerçek Kötüler Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: