Legend of Fall Creek - HD

Legend of Fall Creek – HD

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
Anthony Hall ve Ryan McGonangle’ın yönettiği Legend Of Fall Creek dram ve korku filmi türündedir. Filmin senaryosunu Jen Mathiasen ve Ryan McGonagle birlikte yazmıştır. Cort Clendenin, Alton Clemente, Christy Keller ve Anita Leeman Torres filmin başrol oyuncuları arasında bulunmaktadır.
31 Ekim 1988’de, 10 yaşındaki çocuk Robert Maxwell arkadaşları ile birlikte bir Cadılar Bayramı partisine katılmıştır. Parti sırasında arkadaşları Robert ile acımasız bir şekilde dalga geçmeye başladığında Robert panik atak geçirmiş ve kaçmaya başlamıştır. Robert Şeytan’ın İni adı verilen bir ormana doğru koşmaya başlamış ve çocuklar peşinden gitmiştir. 9 çocuk ormana girmiş ancak geri 8 çocuk çıkmıştır. Robert ormanda kaybolmuş ve bir daha hiçbir zaman eve geri dönememiştir.
Sonraki haftalar boyunca polis ve halk çocuğu aramış ancak hiçbir iz bulamamıştır. İlerleyen zamanlarda birkaç kişi Robert’ın hayaletini gördüğünü söylemiş ve burnunun kanadığını söylemiştir ve böylece Kanlı Bobby adı verilen efsane başlamış olur.
Film daha sonra 2008 yılına geçer. Bir çift arabayla gece yolculuk ederken bir anda bir şeye çarparlar. İnip neye çarptıklarını kontrol ettiklerinde sadece bal kabağı parçaları bulurlar. Bir süre sonra Bobby, ortaya çıkar ve çifti öldürür. Daha sonra polis olay yerine geldiğinde şoför Ash’in cesedini ve ya ondan her hangi bir izi bulamaz ancak karısı uçurumun biraz aşağısında cansız yatmaktadır.
Reggie ailesi Fall Creek Vadisi adlı kasabayı terk ettikten 20 yıl sonra tekrar kasabaya dönmüştür ve kuzeni Tiffany ile buluşacaktır. Cadılar Bayramında internetten tanıştığı erkek arkadaşı ile ilk defa buluşacak olan Tiffany, Reggie’yi de partiye davet eder. Reggie 20 yıldır görmediği arkadaşlarını ilk defa göreceği için biraz gerilir ancak sonrasında bunu kabul eder. İkili daha sonra çocukluk arkadaşları Madison’un çalıştığı restoranda yemek yemeye giderler. Oradan Madison’un evine geçip partiye gitmeye karar verirler. Reggie ve Tiff partiye doğru yola çıkarlar ve Madison onların hemen arkasından gelmeye karar verir ancak evinde gizemli bir kostüm giyen çocuk tarafından öldürülür. Bobby kendisini 20 yıl önce ormana kovalayan bu insanlardan intikam almak için geri dönmüştür! 2 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Legend of Fall Creek – HD Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: