Let Us In - HD

Let Us In – HD

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
Let Us In (Bizi İçeri Al), 2021 Amerikan yapımı bilim kurgu ve korku filmidir. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Craig Moss yapmıştır. Filmin senaryo yazımına Joe Callero da katkı sağlamıştır. Filmin süresi bir saat yirmi dört dakika uzunluğundadır.
Filmin başrollerinde Emily Sparks rolünde, aynı zamanda filmin yönetmeni olan Craig Moss’un kızı Makenzie Moss, Christopher rolünde O’Neill Monahan, Jessie rolünde Sadie Stanley, Bianca rolünde Seneca Paliotta, Scarlett rolünde Siena Agudong, Tobey rolünde Conor Husting, büyükanne Edie rolünde Judy Geeson, ve Mark Sparks rolünde ise Chris Gartin isimli oyuncular yer almaktadır.
Türkçe altyazılı film izle ve 4k film ayarları ile sizlere sunduğumuz Bizi İçeri Al filminde; On iki yaşındaki travmalı bir kız ve onun en iyi arkadaşı, küçük kasabalarında kaybolan birkaç gencin aniden ortadan kayboluşunu ortaya çıkarmaya ve bu olayı çözmeye çalışırlar. Daha derinlerde bir şeyler olabileceğini fark eden Emily ve Christopher, hayal bile edemeyecekleri güçlerle karşı karşıya kalabilirler. Bu durum ise bir şehir efsanesi olan “Siyah Gözlü Çocuklar”a dayanmaktadır.
Let Us In’in başrolü Emily, çocukların geride hiçbir iz bırakmadan kaybolduğu küçük bir kasabada yaşayan 12 yaşında bir kızdır. En iyi arkadaşı Rachel’ın öldüğü gizemli bir olaydan sonra dışlanır. Okulda, yaşadığı mahallede herkes ona korkunç bir insanmış gibi bakar ve görmezden gelir. Herkes bu olay için Emily’yi suçlamaktadır. Okulunda bulunan popüler kızlar tarafından zorbalığa maruz kalıyor ve boş zamanını arkadaşı Christopher (O’Neill Monahan) ile dünya dışı bir iletişim cihazı inşa etmeye çalışarak geçiriyor. Bir gece, evde tek başına yalnızken, tamamen siyah gözlü garip insanlar tarafından ziyaret edilir ve bu siyah gözlü garip insanlar Emily’den kendilerini içeri almasını ister.
Siyah Gözlü Çocuklar efsanesi, Cadılar Bayramı’nda veya diğer ürkütücü gecelerde, 8 ila 16 yaş arasındaki çocukların birinin evine veya arabasına gelip kapıyı çalacağını ve içeri girmekte ısrar edeceğini söylüyor. Bu çocuklar, sahip oldukları tamamen siyah gözleri ve onlarla karşılaşan herkesin üzerine çöken ezici korku duygusu dışında tamamen normal görünmektedirler. Siyah Gözlü Çocuklar’ın kapısını çaldığı kişilere ise bir tavsiye: Onları içeri almayın! 2 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Let Us In – HD Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: