Lockdown 2025 - HD

Lockdown 2025 – HD

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
Lockdown 2025 (Karantina 2025), 2021 Amerikan yapımı bilim kurgu ve gerilim kategorilerinde yer alan bir filmdir. Film, 2 Temmuz 2021 tarihinde gösterime sunulmuştur. Filmin yönetmenliğini Mike Hall yapmıştır.
Filmin başrollerinde Clarence Mcgee rolünde Glenn Plummer, Crystal Mcgee rolünde Parker Mckenna Posey, Carmen Mcgee rolünde Marie-Francoise Theodore, Junior rolünde Marcus T. Paulk, Evan Mcgee rolünde Cristian Fagins, Marcos rolünde Stewart Flores ve Dedektif Little rolünde ise James Black isimli oyuncular yer almaktadır.
Türkçe altyazılı olarak sizlere sunacağımız ve görüntü ayarını da en az 1080p full hd film izle olarak ayarladığımız Karantina 2025 filminde; Son derece bulaşıcı bir virüsün gölgesinde, normal bir aile, sıkı yönetim ilan edilen ülke çapında bir karantina sırasında kendi evlerinin güvenliğine sığınır. Gidecek hiçbir yeri olmayan ve dışarıdan yaklaşan tehlike onları korkutmaktadır. Aile, hepsini tüketmeden önce onları içeriden korkutan kötülükle yüzleşmek zorunda kalır.
Clarence Mcgee, üç çocuk sahibi ve evli bir aile babasıdır. Clarence, mutlu bir evliliğe sahip olduğunu düşünmektedir. Bir gün, bir Pazar günü ikramiye çekilişini heyecanla beklemekte olan Clarence, hiç ummadığı bir şeyle karşılaşır. Televizyondaki bütün kanallar acil durum uyarısı vermektedir. Bu duruma neyin sebep olduğu konusunda korkmuş ve meraklı olan aile, dışarı çıkmanın mantıklı olmadığına karar verir ve evde kalırlar.
Ayrıca, ülkede sokağa çıkma yasağı ilan edilmiştir ve dışarı çıkan olursa vurulacaktır. Bu nedenlerle aile evde kalır ve camlardan uzak durur. Ailenin en asi bireyi olan Junior, babasına bu durumda yardım eder ve babası ona karşı bugüne kadar olan uzak tavrından dolayı ondan özür diler. Bir diğer çocuğu olan Crystal ise erkek arkadaşından hamile kalmıştır ve erkek arkadaşı da o gün onlarladır. Bu durumu sonradan öğrenen aile ise ilk etapta Crystal’a karşı oldukça cephe alırlar ve sinirlenirler. Ailenin en masum ve en genç üyesi ise 6 yaşındaki Evan’dır ve kendisi ateşler içinde bir hastalık geçirmektedir. Tüm aile bir sorunla uğraşmanın yanı sıra, bir de ülkede neler olduğunu anlamak için büyük çaba harcamaktadır. Fakat ortada bu durumdan daha korkunç sırlar olduğu ortaya geç de olsa çıkacaktır. Tüm bunlar birer gerçek midir? Yoksa hepsi bir hayal ürünü müdür? 2 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Lockdown 2025 – HD Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: