Magic Mountains

Magic Mountains

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Magic Mountains, Urszula Antoniak tarafından yönetilen, hikâyesinin de yine Urszula Antoniak tarafından yazıldığı, başrollerinde ise Thomas Rykceweart, Hannah Hoekstra, Marcin Dorocinski gibi isimlerin yer aldığı bir dram ve macera filmidir.
Sitemiz üzerinden 720p film izle ve 4k film izle seçeneklerine ek olarak, Türkçe altyazılı da sizlere sunduğumuz bu gerilim dolu dram filmde; Lex adında çok ünlü bir yazarın bir türlü aşamadığı aşk hikâyesini ve başından geçenleri anlatır. Lex, macera kitapları yazmanın yanı sıra profesyonel olarak dağcılık sporu ile ilgilenmekte ve sürekli olarak bunun için antrenmanlar yapmaktadır. Eski sevgilisi Hannah ise Lex’i terk etmiştir ve o da aynı şekilde Lex gibi dağcılık sporuyla yakından ilgilidir.
Hannah’ı bir türlü aklından atamayan ve terk edilmenin acısını çeken Lex, Hannah’a ulaşır ve onunla son bir kez dağa tırmanmasını ister. İlişkilerinin başından beri yaptıkları bu aktivite, Lex için Hannah’ı aklından atabilmesinin bir yolu olacaktır. Ona son kez tırmandıkları dağda veda edecek, onu unutup hayatına devam etmeye çalışacaktır.
Başta fikre çok sıcak bakmayan Hannah, Lex’in daha fazla acı çekmemesini ve onun da kendisini unutabilip yoluna devam etmesini ister. Durum böyle olunca Lex’in teklifini kabul eder ve son tırmanışı yapmak için buluşurlar. Normalde dağa tırmanışlarında hiç kavga etmeyen çift inerken her zaman sorun yaşayıp tartışırlar. Lex bunun yeniden yaşanmasını istemediği ve Hannah ile yollarını iyi bir şekilde ayırmak istediği için, kitaplarından kazandığı paralar ile onları inecekleri zaman alacak bir helikopter tutar.
Lex, normalde korunaklı ve tırmanması yasak olan bir dağı seçmiştir. Ve dağa tırmanabilmek için orayı bilen birinden yardım alması gerekiyordur. Bu yüzden Voytek adında bir adam ile bir ücret karşılığı anlaşır. Voytek tırmanacakları dağı hem çok iyi biliyordur hem de dağa yakın bir yerde bir eve sahiptir. İlk günlerini Voytek ve annesinin evinde misafir olarak geçiren çift, güzel bir akşam yemeğinden sonra uyur ve sabah tırmanışa hazırlanırlar.
Voytek ile Hannah’ın yakınlaşmasını gördükçe Lex, ister istemez kıskanmaya başlar ve bu durum ile ilgili bir şey yapmaya karar verir. Sıradan bir tırmanışta olduğunu sanan Hannah ise olacaklardan habersizdir ve çok kısa süre sonra gerçeklerle yüzleşecektir. 2 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Magic Mountains Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: