Me Familia 2

Me Familia 2

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Me Familia 2, Joseph Ciminera tarafından yönetilen, hikâyesinin de yine Joseph Ciminera tarafından ele alındığı, başrollerinde Chris Mccabe Adams, Erskine Alexander, Patrick Antonnecchia, Robert Arensan, Anthony Aveni, John Basedow, Thomas Bencivenga, Tiffany Browne-Tavarez gibi oyuncuların yer aldığı, ilk filmi çok sevilen aksiyon/suç konulu film serisi Me Familia’nın devamıdır.
4k film izle seçeneği ile birlikte Türkçe altyazılı sunumunun da bulunduğu filmde; Dünya çapında çok büyük bir işletme haline gelmiş büyük mafya baronları ve aileleri, Amerika, İtalya ve Sicilya gibi ülkeler de dâhil olmak üzere birçok ülkede etkili bir güç kazanmışlardır. Tüm bu suç organizasyonu uzun yıllar sonrasında kendi içinde bir sisteme oturmuş, en büyük güçlerin döndüğü Amerika’da da merkezi kurulmuş ve farklı kökenlerden gelen aileler, birbirlerine sürekli olarak zarar vermeye ve savaşmaya çalışmaktansa, ortak bir konsey kurup New York şehrinin belli başlı kısımlarını makul bir biçimde aralarında bölüşerek beraber rahat bir şekilde işlerini yönetmeye karar vermişlerdir.
Bu sistem uzun yıllar ve jenerasyonlar devam eder, Carmine ve Malonori gibi büyük ve güçlü mafyaların aileleri Amerika’da hüküm sürüp diğer ufak mafyaları yönetirler, polisi ve hatta hemen hemen herkesi kendi çıkarları ve isteklerine göre yönlendirip emir verecek kadar büyük bir organizasyona sahip olmuşlardır ve kurdukları konsey aracılığıyla aralarında barış ve huzuru uzun bir süre sağlarlar. Ancak bir gün mafya ailelerinden biri saldırıya uğrar ve çok büyük kayıplar verir. Bu beklenmedik katliamdan sağ kurtulanlar ise diğer ortak aileler ile durumu paylaşıp bunu kimin yaptığını ve nasıl intikam alacaklarını planlamak isterler.
Yapılan daha derin araştırmalar sonucu bunun bir aile tarafından yapılan ufak bir saldırıdan daha ötesi, konsey içindeki ailelerin arasında taraf tutma olduğu ve bazı ailelerin konseyden habersiz bir plan oluşturdukları ortaya çıkar. Yakında diğer aileleri de ele geçirmek adına dünya üzerinde görülmemiş teknolojilere başvurulacaktır ve Amerika’nın en büyük suçluları arasında barış bozulacak, iki tarafın da birçok şey kaybedeceği büyük bir savaş gerçekleşecektir. 3 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Me Familia 2 Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: