Midnight in the Switchgrass - HD

Midnight in the Switchgrass – HD

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
Yönetmen koltuğunda Randall Emmett, yazar koltuğunda Alan Horsnail’in yer aldığı ve başrolleri ise Emile Hirsch, Megan Fox ve Bruce Willis’in üstlendiği Midnight in the Switchgrass filmi, gerilim kategorisinde yer alan ve bir seri katilin korkunç cinayetlerine odaklanan bir filmdir.
Türkçe altyazısı ile ve elbette 4k film ve 1080p full hd film izle ayarları ile sizlerle buluşacak film, 26 ay boyunca 7 cinayet işleyen sapık bir seri katili konu alıyor. Katilin kendine hedef belirlediği kurban profili hayat kadınları ya da genç kızlardan oluşuyor. İnsanların hayat kadınlarının öldürülmesine tepki göstermemesi hatta polisin bile bu tür olayları yeterli derecede dikkate alıp incelememesi FBI ajanı Rebecca’ya ( Megan Fox ) mesleğinde daha bir inatçı olmaya yönlendirmiştir. Ortağı Karl ( Bruce Willis ) ile ellerindeki bu son davada ayrılık yaşasalar da Rebecca bu seri katilin peşini hayatı pahasına da olsa bırakmamaktadır. Kendi gibi mesleğine bağlı ve bu cinayetleri çözmeyi aklına koymuş olan Florida Eyalet memuru Byron ( Emile Hirsch ) ile Rebecca’nın yolları yine bu seri katil tarafından işlenmiş bir cinayet mahallinde kesişir.
Karl, ne kadar bu davadan Rebecca’yı uzak tutmaya çalışsa da Rebecca ve Byron birlikte hareket eder ve 16 yaşında bu seri katil tarafından kaçırılan Tracey’i (Caitlin Carmichael ) bulmak için birlikte planlar yaparlar. Çözülmemiş bir dizi cinayet vakasını araştırmak için bir araya gelen bu ikili katili bulmak için yaptıkları araştırmalarda bir ipucuna rastlarlar. Rastladıkları bu ipucu sayesinde davanın seyri değişir ve bu korkunç cani katile bir adım daha yaklaşırlar. Ancak tam da bu noktada Rebecca seri katilin bir sonraki kurbanı olarak seçtiği kişi olur! Yaptıkları bir planda beklenmedik bir şekilde başı belaya giren Rebecca bu işten nasıl kurtulacak? Buldukları ipucu katili bulmaya yeterli olacak mı? Yaptıkları planlar istedikleri gibi işleyecek mi? Karl ortağı Rebecca bu katili avlamaya çalışırken bir şekilde onlar mı av olacaklar? 2 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Midnight in the Switchgrass – HD Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: