Murder Bury Win

Murder Bury Win

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Murder, Bury, Win, Michael Lovan tarafından yönetilen, hikâyesinin John Hart ve Michael Lovan tarafından yazıldığı, başrollerinde ise Mikelen Walker, Erich Lane, Henry Alexander Kelly, Craig Cackowski, Brian Slaten, Michael Lovan gibi isimlerin yer aldığı suç ve komedi filmidir.
Sitemiz üzerinden Türkçe altyazılı seçeneği ile sizlerle olacak bu suç filminin konusu, Chris, Adam ve Barry adlı üç arkadaşın bir masa oyunu yapmaya çalışması ve bu süreçte yaşadıkları olayları anlatmaktadır.
Chris, bir oyun mağazasında görevli olarak çalışmaktadır ve masa oyunlarına karşı çok büyük bir ilgi ve sevgi sahibidir. Arkadaşları Adam ve Barry de aynı şekilde masa oyunlarına ilgililerdir. Ancak üçlü, sadece oyunları oynamaktan zevk alan hayranlardan daha çok aynı zamanda kendi oyunlarını da yaratmaya ve zengin olmaya çalışan insanlardır.
Sonunda ortaya koydukları oyun fikri ise Öldür, Göm, Kazan isimli bir oyundur. Oyunun katili ise oynayan kişi olacak ve amacı cinayeti işleyip yakalanmadan kurtulmak olacaktır. Bu farklı oyun fikrinin çok iyi tutacağına inanan üçlü, Gamechanger adlı site üzerinden insanların oyunlarına bağış yapmaları için bir kampanya açarlar. Ancak kampanyadan hedefledikleri miktardaki paranın neredeyse çeyreğini bile tutturamayınca hayal kırıklığına uğrarlar.
Oyunu daha nasıl geliştirip ilgi çekici bir hale getirebileceklerini bir türlü çözemeyen üçlünün şansı, bir gün Adam’a gelen bir telefon ile dönmeye başlar. Adam’ı arayan kişi, masa oyunlarının bir numaralı efsanesi VV Stubs’dır. Kendisi üçlünün oyun fikriyle çok ilgilenmiştir ve onları ormandaki evine çağırır. Chris, Adam ve Barry, VV Stubbs’ın evine giderler ve beraber oyunu oynayarak oyundaki açıkları ve eksiklikleri düzeltmek adına inceleme yaparlar.
Fakat sonrasında VV Stubbs oyunun hatalarını düzeltmenin o kadar kolay olmayacağını ve bunu düzgün ve profesyonel bir şekilde yapılması gerektiğini söyler. Üçlünün ortaya güzel bir fikir çıkardığını, fakat devamını getiremeyeceklerini ve oyunu kendisine bırakmalarını söyler. Aralarında bir gizlilik sözleşmesi imzalanacak ve VV Stubbs oyunu ve haklarını tamamen satın alıp kendisi düzenledikten sonra satışa koyacaktır. Ancak üçlü bu fikir hakkında kararsız kalırlar, sonrasında yaşadıkları büyük sorunu çözmenin tek yolunun ise kendi oyunlarına başvurmak olduğunu anlayacaklardır. 3 gün önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Murder Bury Win Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: