Night Walk

Night Walk

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
2019 aksiyon ve suç filmi olan yapımın oyuncuları ise Sean Ali Stone, Mickey Rourke, Ricco Ross, Sarah Alami ve Laoni Mouhid yer almaktadır.
Kızların çekici adamı Frank bir yere yerleşmek istemez. Ama bu olay Frank, Sarah’ı görene kadardır. Aşkları bir anda ilerler ve neredeyse evliliğe kadar gider. Frank ve kız arkadaşı Sarah, Sarah’ın memleketine gezmeye ve ailesiyle tanışmaya giderler. Beraber Orta Doğu’yu gezerler. Ancak bir gece yürüyüşü anında karşılaştıkları durum nihayetinde ve polisin ateş açması Sarah’ın ani ölümüne neden olur. Olaylar, Sarah’ın cinayetini Frank’ın üstüne kalmasıyla ve Frank ikinci dereceden suçlu gösterilmesi ve tutuklanmasıyla başlar. Yargıç Fank’i, Amerika’ya haksız hapis cezasını çekmek için geri çağrılır. ABD’deki bir hapishaneye gönderilen Frank, hapishane içerisindeki kişi ve olayları anlamaya ve anlamlandırmaya çalışır.
Aynı zamanda avukatı ve yakın arkadaşı Bobby ile birlikte kendisine bir komplo kurulduğunu kanıtlamaya çalışır. Frank aynı zamanda hapishane içindeki olaylardan uzak kalmaya ve onlarla iyi geçinme çabası içindedir. Müslüman oda arkadaşı Frenchie ise ona normal davranan tek kişidir. Hapishaneye adım atar atmaz saldırıya maruz kalan Frank’i kurtaran kişi de Frencihe’dir. Kendi masumluğunu kanıtlamada umutsuz olan Frank, hapishaneden kaçmaya ve hayatını mahvedenlerden öç almak için hapishaneden kaçmaya çalışır.
Görüş gününde kendisi gibi bir gazeteci arkadaşı Bobby, davayı sürdüren herkes hakkında elle tutulur araştırmalar yapmıştır. Bu araştırmalar bile henüz pek önemli değildir ama bulduklarını Frank’e anlatır. Bobby ve Frank’in avukatı daha sonra bilgilerini tartışıp neler yapabileceklerine bakmak için buluşacaklardır. Görüş bittikten sonra Frank hapishanedeki bir gruptan yardım ister. Hayatını mahvedenleri bulup öldürmek istediğini söyler. Acaba Frank hapishaneden kaçıp hayatını mahvedenlerden ve Sarah’nın ölümüne neden olanlardan intikam alabilecek mi? Hapishane de Frank o kadar düşman arasında hayatta kalabilecek mi? Frenchie’nin asıl amacı ona yardım mı etmek?

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Night Walk Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu:

Etiketler:

Yorumlar