Ölüm Akvaryumu

Ölüm Akvaryumu

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Başrolümüz olan Miranda, devasa bir akvaryumun yönetimini yapmakta olan bir araştırmacıdır. Laboratuvarda gerçekleşen bir kaza sonucu akvaryumda bulunan bütün canlılar birer zombiye dönüşür.
Türkçe dublaj filmlerimizin arasında kendisine yer bulan Ölüm Akvaryumu filminin devamında; Akvaryumun başkanı olan senatörün ziyareti sırasında kazanın sonuçları gözükmeye başlar. Sistemden kaynaklı olarak içerideki herkes kilit altında kalır. Akvaryum devasadır ve içinde yüzlerce tür bulunmaktadır.
Bunlardan bazıları ahtapotlar, denizyıldızları, köpek balıkları ve farklı türde balıklardır.
İçeriye hapis olan kişiler çıkış yolu bulabilmek adına zamanla bir yarışa girerler.
Hem diğer canlılara yem olmamak hem de bir an önce oradan çıkmaya çalışırlar.
Ama sistemlerden kaynaklanan bazı durumlardan dolayı bilim adamlarımız, çalışanlar ve diğerleri hayatta kalmanın hiçte kolay olmayacağının farkına varmaya başlarlar.
Bu arada laboratuvarda gerçekleşen kazanın kim tarafından ve nasıl ortaya çıktığı araştırılmaya devam edilir.
Herkesin gözü, her şeyin yolunda gittiğini söyleyen ve işlemlerin olması gerektiği gibi yapıldığını iddia eden çalışan Daniel üzerine çevrilir.
Bu arada akvaryumda bulunan canlılar doğal ortamlarından farklı davranışlar gösterirler ve değişiklik sadece davranışsal olarak kalmaz. Boyutlarındaki değişim herkesin gözünü korkutmuştur. Bu arada ekip 911’i aramış ve yardım beklemektedir. Peki, gelen kişiler yeterli derecede yardım edebilecekler mi?
Ekip beraber çalışmayı öğrenip hayatta kalmayı başarabilecek mi?
Laboratuvarda gerçekleşen kazanın asıl sorumlusu kim?
Tüm bu sorular filmi heyecanla izlerken bulabileceğiniz sorular.
Ayrıca ekip arasında geçen komik diyaloglarda sizi zaman zaman eğlendirecektir.
Bu film hem gerilim hem de komedi sevenlerin seveceği bir film olacaktır çünkü bu film de komedi, korku ve aksiyon hepsi aynı yerde bulunmaktadır.
Filmin yönetmenliğini Glenn Miller yapmıştır. Filmin yazarlığını Marc Gottlieb ve Michael Varrati beraber üstlenmiştir.
Filmde yol gösterici olarak Clu karakterinde Vivica A. Fox, akvaryumda bir çalışan olan Daniel karakterinde D.C. Dougles, Miranda karakterinde Eva Ceja, senatör ve akvaryumun başkanı olarak Senatör Blackburn rolünde de Anthony Jensen yer almaktadır.

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Ölüm Akvaryumu Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: