Open Your Eyes

Open Your Eyes

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Korku, dram, gerilim ve gizem öğelerini son sahneye kadar korumayı ve izleyiciye yansıtmayı mükemmel bir şekilde başarmış olan Open Your Eyes filmin yönetmen ve senarist koltuklarının ikisine de hakim olan kişi Greg A. Sager’dır. Ray Barret, Joanna Saul ve Julianna Suzanne Bailey filmin küçük ama anahtar oyuncu kadrosunu oluşturan isimlerdir.
Sitemizde Türkçe dublajlı haliyle ve dilerseniz 4k film izle seçeneği ile birlikte de izleyebileceğiniz Gözlerini Aç filminin konusu genç bir senarist olan Jason adındaki bir adamı konu almaktadır.
Jason bitirmesi gereken bir korku filmi senaryosu olan bir senaristtir. Jason işini ciddiye almakta ve hergün düzenli olarak senaryosunun başına yazmak için oturmaktadır. Fakat Jason son zamanlarda duvarında oluşmaya başlayan bir tür sızıntı nedeni ile rahatsız olmaya başlar. Bu sızıntı hem duvarında çirkin bir görüntü oluşturmakta hem de kötü bir kokuya neden olmaktadır. Sızıntının kaynağının üst katı olduğunu düşünen Jason hemen daha önce hiç görmediği komşusunun kapsını çalar fakat kendisini evde bulamaz. Daha sonra yukarıdan sesler geldiğini duyan Jason yeniden komşusunun kapısını çalsa da komşusu cevap vermez. Evine dönerken birde havalandırmadan bir kedi sesinin geldiğini duyan Jason’ın kafası iyice dağılmıştır.
Ancak Jason yazmak ve senaryosunu bitirmek zorundadır ve bir sürü dikkat dağıtan öğe onun canını sıkmaktadır. Yine günlerden bir gün komşusunun evde olduğunu anlayan Jason bir hışımla komşusunun kapısına gider ancak beklediği gibi kapıyı bir adam değil, genç ve güzel bir kadının açmasıyla ne yapacağını bilemez. Bu beklenmedik sürpriz Jason için güzel bir değişimdir ve birkaç gün sonra cesaretini toplayan Jason, adının Lisa olduğunu öğrendiği ve yeni tanıştığı genç ve güzel kadını akşam yemeğine davet eder. Beklediğinin aksine akşam yemeği teklifini reddetmeyen Lisa akşam Jason’ın evine geldiğinde asıl değişim artık Jason için başlamış olur. Jason için ne sonraki sabah ne de sonraki gece aynı olmayacak ve hayatı alt üst olacaktır. Acaba bu yabancı kadın, Jason’ın hayatını bu denli değiştirebilecek ne yapmıştır? 1 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Open Your Eyes Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: