Out of Death - HD

Out of Death – HD

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
Out of Death, 2021 Amerikan yapımı suç ve gerilim kategorilerinde yer alan bir filmdir. Film, 16 Temmuz 2021 tarihinde gösterime girmiştir. Filmin yönetmenliğini Mike Burns yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını Bill Lawrence üstlenmiştir.
Filmi başrollerinde Shannon Mathers rolünde Jaime King, Jack Harris rolünde Bruce Willis, Billie Stanhope rolünde Lala Kent, Tom Rivers rolünde Tyler Jon Olson, Hank Rivers rolünde ise Michael Sirow isimli oyuncular yer almaktadır. Filmi de yazan Mike Burns, polisiye gerilim filmi Out of Death ile beyaz perdeye ulaşan ilk uzun metrajlı filmini yönetti.
Türkçe altyazısı ile nette ilk olarak yine sitemizde yer alan ve 4k film izle ayarında siz Bruce Willis hayranlarına sunmuş olduğumuz film, kırsal bir dağ kasabasında, istenmeyen bir tanık (Jaime King) karanlık operasyonlarına bir İngiliz anahtarı attığında bozulan yozlaşmış bir Şerif departmanını gösteriyor. Willis ve King için, onların ayrıca kazançlı yan işlerini ifşa etmek üzere olan ve küçük polis karakolunu ele geçirirken, “Adalet hareketli bir hedeftir”.
Fragman emekli polis Jack Harris’in (Bruce Willis) uzak vahşi doğada karısının ölümünün tesellisini ararken, kirli polisten kaçan yalnız bir yürüyüşçü Shannon (Jaime King) ile karşılaştığında kaçırıldığını gösteriyor. Ne pahasına olursa olsun ona yardım etmeye kararlı olan Jack, vahşi doğada ve içindeki insan yırtıcılarından kurtulmak için katil içgüdülerinden faydalanmalıdır.
“Hala babasının zamansız ölümünün yasını tutan foto muhabiri Shannon Mathers (Jamie King), bir polisin (Lala Kent) bir uyuşturucu anlaşması sırasında silahsız bir adamı anlaşmazlıkları sonucunda ettikleri kavgada vurup öldürdüğüne tanık olduğunda babasının küllerini ormana serpmek için yol almaktadır. Bu olayı kamerayla kayıt altına almış, kendisi görülmüş, vurulmuş, korkmuş, çaresiz ve kaçarken, bulunduğu yeri bilmeden ormanda yoluna devam ediyor. Saldırının şiddetli gürültüsüyle dikkati dağılan, yeni emekli bir polis memuru olan Jack Harris (Bruce Willis) Shannon’ı tam zamanında kurtarır ve ikisi de kıl payı ormana kaçarlar. Acımasız ve oldukça hırslı olan kasaba şerifi Hank Rivers (Michael Sirow) da dâhil olmak üzere kendilerini yakalamaya daha fazla kirli polis yardım etmek için geldiğinde kime güvenebileceğinden emin değildir. Bu yozlaşmış polislere karşı savaşmak ve onları adalete teslim etmek için tek gerçek şansı olan Jack’e güvenmeye karar verir.” 3 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Out of Death – HD Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: