Potter's Ground

Potter’s Ground

Bu filme oy vermek ister misiniz?

2021 yapım drama, gerilim filmi olan Potter’s Ground, yazarının Scott Crain ve yönetmeninin Michael Butts olduğu Amerikan vahşi batı tarzı yapımıdır. Isaiah Stratton, Scott Crain, Todd Bush Katharine Franco ve Leslie Mills’in yer aldığı bu yapım hem gerilimi hem hayatta kalmayı hem de arada sırada dramı iliklerimize kadar işletiyor. Gizem merkezli olan bu yapım bir çapulcu takımına ihtiyaç duyan başkandan dolayı hayatlarını tehlikeye atan üç adamı anlatıyor. Vahşi batıda polis görevlileri olan Sully, suçluları iade etmekte geciktirme yaptığı ve bir önceki gece çok fazla içip bir yeri ateşe verdikleri için hapse atılırlar.
Hapisten çıkmanın yolunu arayan Sully, başkanın verdiği, eski dağlara gidip Aztek’lerin kayıp hazinesini bulmasına yardımcı olacak tılsımın parçalarını bulup birleştirip onu tekrardan başkana getirme görevini ilk başta kabul etmese de o, hapisten kaçarlar ise başlarına daha çok dert alacağını düşünür. Başkanın verdiği görevi isteksiz bir şekilde kabul ederler. Hikâyemizin hikâye-zamanı son-baş-son olarak ilerlediği için, ilk sahnelerde gösterilen adamların aslında Sully’nin takım arkadaşları olduğunu anlıyoruz. Aztek tılsımı parçalarını birleştirme çalışan takımımız, yolda birçok tehlike ile karşılaşıyor. Bunlardan birisinde Sully bir kadına âşık oluyor. Bizim ekibimiz görevi aldıktan sonra, eski bir arkadaşlarını görmeye başka bir şehre giderler.
Orada o görevi önceden yapmış 13. Süvariler takımından tek hayatta kalan Yüzbaşı ile görüşmeye ve onu bilgisinden dolayı takıma almak isterler. Teklifleri ilk başta reddetse de eski yüzbaşı kendisinin göreve geri getirileceğini ve topraklarını geri alacağının haberi, onu bu olaydan geri tutmuyor. Cehennem Ağzı dağına doğru ilerlerken, yerli bir kadın ile tanışan grubumuz, rehberi olarak ilk başta onu yanına alıyorlar, ama eski yüzbaşı geldiği için ona da pek gerek kalmıyor. Dağın ağzında düşman birlikleri ile karşılaşan ekip, dağa giren diğer gizli bir geçidi kullanıyorlar. Zaten yaralı olan Sully, geri bekleyip içeri girenler çıktığı zaman girişi patlayıcı ile kapatıp, canavar çıkmasını engelleyecek. Ama Sully, yanına aldıkları kadının ihanetine uğrayıp, içeri girenlerin öldüğünü söylüyor. Acaba kadın gerçekten doğru mu söyledi? Sully takıma ihanet mi etti? Takım ihanetin bedelini Sully’ye ödetecek mi? 1 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Potter’s Ground Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: