Rebirth

Rebirth

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Roger Conners’ın hem yönettiği hem de senaryosunu kaleme aldığı Rebirth, 2021’de gösterime girmiş Amerikan yapımı bir korku filmidir. Filmin oyuncuları arasında Aswan Harris, Roger Conners, Alvin Hudson yer almaktadır.
Türkçe altyazılı film izle ya da 4k film izle olarak da bulabileceğiniz filmde; Hikaye ölen insanların tekrar dirilip insan hayatını tehlikeye atması hakkındadır. Filmde özellikle Adam ve Ben’in yaşadığı mücadeleye tanık olmaktayız. Adam kardeşi ile birlikte gittiği bir kasabada zombilerin saldırısına uğrar. Adam kaçmayı başarır ama kardeşi onlardan kurtulamaz. Adam gördüğü ilk arabaya girer fakat araba çalışmamaktadır. Bu sırada arabanın camına vuran bir adam onu çok korkutur. Bu adam Ben’dir. Ben, ona yardım etmek ister ve ikisi beraber bu mücadelenin içine girerler.
Ormanın içinde bir eve sığınan iki arkadaş evde beklenmedik bir sürprizle karşılaşırlar. Bu evde sadece ikisi değil başka insanlarda vardır. Hepsi kader birliği yapıp oradan ve o değişik şeylerden (zombiler) kurtulmanın yollarını ararlar. Bu mücadele grubu içinde Harry ve Helen adında evli bir çift de vardır. Harry eve gelen Adam ve Ben’i hiç sevmemiştir ve her şeyi onların yaptığını düşünmektedir. Harry bu fikrini eşi Helen ile paylaştığında buna olumlu bir karşılık alamaz ve böylece Helen’e de onunla aynı fikirde olmadığı için kötü davranmaya başlar. Bu sırada Harry’nin kızı da zombiler tarafından ısırılmış ve evin bodrumunda tedavi edilmeye çalışılmaktadır.
Evdeki bu grubun içerisinde mücadele eden kişilerden biri de Tom’dur. Tom, evden çıkıp arabasına doğru gitmeyi başarabilirlerse benzin bulup oradan hep birlikte kaçabileceklerini düşünmektedir. Ben ve Tom bu düşünce üzerine evden çıkıp Tom’un arabasına doğru yol alırlar. Arabanın bulunduğu alana vardıkları sırada, beklemedikleri bir anda etrafları zombiler tarafından sarılır. Tom arabaya binmeyi başarmıştır fakat benzin olmadığını ve arabanın çalışmadığını fark ettiği anda ona saldıran zombiler tarafından öldürülmüştür. Buna tanık olan Adam eve doğru geri dönmüştür ve bu zamandan sonra onu ve diğer mücadelecileri birçok korku ve dehşet dolu bir gece beklemektedir. 2 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Rebirth Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: