River - HD

River – HD

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
Emily Skye’nın hem yönetmenliğini yapıp hem de kaleme aldığı River, 2021 Amerika yapımı dram ve bilimkurgu filmidir. Filmin oyuncuları arasında Courtney Gains, Mary Cameron Rogers ve Becki Hayes yer almaktadır.
Türkçe altyazılı ve kısa süre sonra da Türkçe dublajlı olarak nette ilk defa sitemizden 4k film izle ek ayarıyla da izleyeceğiniz film, 20’li yaşlarında olan River isimli genç bir kızın, gerçek kimliğini ararken yaşadığı olayları anlatmaktadır. River küçük bir kasabada annesi ile birlikte yaşamaktadır. Bu kasabada büyüyen River, çok yakın arkadaşları olan Amanda ve Jamie çok güzel zamanlar geçirmektedir. River’ın büyüyüp genç bir kız olduğunda bazı sebeplerden dolayı Los Angeles’a taşınır.
Birkaç ay geçtikten sonra annesinin ölüm haberini alır ve hemen kasabaya geri döner. Herkes annesinin kendini öldürdüğünü söyler ama River buna hiçbir zaman inanmaz. Ne yapacağını bilemeyen ve duygusal çöküntü içinde olan River’a yakın arkadaşı olan Amanda destek olur. Bir gün annesi ile birlikte gittikleri orman yoluna gider. Bir nehir kenarında uzanırken bir anda evindeki yatağında uyanır. Ne olduğuna anlam veremez. Telefonunu eline aldığında arkadaşlarının onu aradığını ve 1 haftadır ona ulaşmaya çalıştıklarını duyar.
Bu olaylar esnasında sürekli gözünün önüne resimler ve bazı anlar onu çok rahatsız etmektedir. Bunu Amanda’ya anlatır. Amanda ona yardımcı olur. Bir nevi onun bu yolculukta yol göstereni olur çünkü Amanda bunların ne anlama geldiğini biliyordur ama bunu River’e söylemiyordur. Bir süre sonra River, Amanda’nın ondan bir şeyler sakladığını fark eder. Akıl sağlığı git gide kötüye gidin River, ne olduğunu bilmediği bir şey beynini ele geçirdiği için bununla savaşmaktadır.
Amanda’nın sürekli River’nın etrafında olması ve hiç yanından ayrılmaması Jamie’de rahatsız eder. O da Amanda’nın bazı değişik hallerini fark eder. Bunun üzerine River’ı korumak için onla bunu konuşur. River, Los Angeles’a taşınmadan önce Jamie ile sevgili oldukları için River, Jamie ile çok konuşmak istemez. Üstüne bir de Jamie evlenme aşamasındadır. River, bu durumdan kurtulabilecek mi yoksa daha mı kötüye gidecektir? River aslında ne tür bir olayın içindedir? 2 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

River – HD Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu:

Etiketler:

Yorumlar