Rogue Hostage

Rogue Hostage

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
Başrollerden bazıları, Tyrese Gibson, Chrristopher Backus John Malkovich ve Michael Jai White’dır. Eski Amerikan askeri olan Kyle, son görev yeri olan Afganistan’dan eve döndükten sonra eski hayatını unutmaya çalışır. Afganistan’da yaşadığı kötü anlardan dolayı çok acı çekmesi yetmez gibi karısı ortada hiçbir şey yokken kendisini kız çocuğu ile yalnız başına yaşamaya terk eder.
Askerlik hayatını geride bıraktıktan sonra kendisini çocuk koruma servislerine adayan Kyle, içini rahatlatacak şeyin bu olduğuna inanır. Üvey babası olan Sam’i, annesi ile evlenmesinden dolayı sevmez. Yakın zamanda meclis üyesi olan Sam, aynı anda yakın zamanda bir dükkân açılışını yapmak için konuşma yapacaktır. Herkesi oraya davet etmesi kendisi için sorun olacağı gibi başkalarına da zararı olacaktır ve bundan haberi yoktur. Çok eski bir zamanda eski meslek arkadaşına komplo kurup onu içeri attırıp 18 yıl boyunca hapiste çürümeye mahkûm eden Sam’in peşinde, eski arkadaşının yeğenleri ve oğlu vardır. Sam’in konuşması sırasında, içeri giren maskeli adamlar içerideki herkesi rehin alır.
İçeride Sam’in, konuşması sırasında görüntülerini çeken medya unsurları, içeriye dalan maskeli adamların işine gelir. Baskına gelmeden önce, Sam’in okuması için tebligat hazırlayan soyguncular, binanın girişlerini ve çıkışlarını bombalar ile kapatırlar. Sam’e kamera önünde itiraf videosu çektirip bunu medyada paylaşan soyguncuların asıl amacı, hem Sam’in yaptığı şeyden dolayı zarar görmesi hem de Sam’in paralarını çalmaktır. Bu sırada içeride olan bazı kişiler arasında Kyle ve küçük kızı da vardır. Küçük kızına ne pahasına olursa olsun, bir daha yemin etmiş olmasına rağmen bir şey olmasına izin vermeyeceğini bilen Kyle, ona zarar gelmemesi için her şeyi göze alır. Acaba bu soygunda kimler hayatta kalacak? Kyle’nin üvey babası, soyguncuların elinden kurtulacak mı? Yoksa kendi okuduğu tebligat onun sonu mu olacak? Sam yaptıklarının cezasını kötü yoldan mı yoksa iyi yoldan mı çekecek?

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Rogue Hostage Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: