Room 9 - HD

Room 9 – HD

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
Thomas Walton’un hem yönetmenliğini hem de senaryo için kalemini ele aldığı Room 9, 2021 Amerikan yapımı drama, korku ve gerilim filmidir. Filmin oyuncuları arasında Kane Hodder, Michael Berryman, Scout Taylor-Compton ve Brian Anthony Wilson yer almaktadır.
Sitemizde korku ve gerilim filmi severler için bilhassa Türkçe altyazı ve 4k film ayarları ile yüklediğimiz yapımda; Evli bir çift olan Walter Miller ve Nisha Miller, çok mutlu bir ailedir. Bir gün taşındıkları kasabada, pansiyonda kalan çift, Nisha Miller’in kocasına bir pansiyon açmak istediğini söylemesi ile hayatları alt üst olur. Çünkü pansiyonun sahibi olan Charlie bu konuşmaları duymuş ve müşterilerini elinden alacaklarını düşünerek hemen abisini arayıp onları öldürmek için yardım ister. Abisi olan Jed bu duruma isteksiz olsa da aldığı bu emir yüzünden yardım etmek zorunda kalır. Odalarında güzel vakit geçiren çift gelen davetsiz misafirlerin saldırısına uğrar ve sadece kadını öldüren bu caniler kocasını serbest bırakmışlardır.
Yıllar sonra aradan 40 yıl geçmiştir. Bu çiftin çocukları olan Zion Miller, anne ve babasının başına gelenlerden bu zamana kadar haberi olmamıştır. Babası ona hiçbir şey anlatmamıştır. Daha sonra babası ölen Zion, yaşlı bir adamın onu kasabaya davet etmek için yanına gitmesi ile içinde sakladığı bu sırrı dayanamayıp Zion’a anlatmıştır. Zion bunları öğrendikten sonra annesi ve babası için intikam almak ister ve bunun için oraya gider. Gittiği bu pansiyonu satın alır. Babası ve annesinin o gece yanına geldiği canileri bulmak için araştırma yapar. Onları kendi yöntemi ile canlarını almak için bir oda yapar ve burada onların annesine yaptıkları gibi acı çekerek ölmeleri için dizayn eder. Bu sırrı ona söyleyen yaşlı adam vicdan azabı çektiği için ona yardım etme sözü verir. Ve beraber bu planını hayata geçirmeye başlarlar. Zion gerçekten de intikamını alabilecek miydi? Ailesinin başından geçen bu korkunç olayların altında yatan neden neydi? Acaba Zion’un bilmediği ve bu korkunç olaylara neden olan daha korkunç nedenler mi vardı? 1 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Room 9 – HD Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: