Saltwater: The Battle for Ramree Island

Saltwater: The Battle for Ramree Island

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Çavuş Turner tarafından liderlik edilen bu asker grubu, bir Japon adasına henüz bilmedikleri bir görev için gönderilir.
Grubun içinde asi bir asker olan Jack, Hintli Singh ve fotoğrafçı Pike bulunmaktadır.
Jack, Singh’in başka bir ülkeden olmasından dolayı kendisi her ne kadar emirleri takip eden sıradan bir asker olsa da ondan hiç hoşlanmaz.
Pike ise kendi halinde acemi bir askerdir. Sonunda ne görevi için orada bulunduklarını bilmeyen askerler, dayanamayıp çavuşa görevlerini sorarlar. Israrla cevap vermeyen çavuş, asker Singh’in ilgi çekici gözlem yeteneği sayesinde görevlerini anlaması karşısında hayran kalır.
Artık gerçeği daha fazla saklamayan çavuş, adaya gelme sebeplerinin oradaki Japonların mühimmat deposunun yerini belirlemek ve kendi asker üsleriyle iletişim kurduktan sonra ağır bir saldırıyla orayı havaya uçurmak olduğunu açıklar.
Acemiliğinden dolayı böyle bir görevde bulunmaması gereken asker Pike ise bu sebeple buradadır, mühimmat deposunun fotoğraflarını çekecek ve askeri üslerine gönderip yapacakları saldırıyı stratejik bir şekilde planlamaların sağlayacaktır.

Ancak ada çok karmaşık bir adadır ve her yerde Japon devriyeleri kol gezmektedir.
Askerlerin çok gizli davranıp Japon devriyelerinin karşısına çıkmamaları gerekmektedir çünkü onları etkisiz hale getirdikleri anda cevap gelmeyince Japon üssünden bir sürü asker saldırının farkına varıp onları alt edeceklerdir.

Fakat askerlerin henüz farkına varmadıkları şey, adada Japon askerlerinden çok daha tehlikeli şeylerin olduğudur.
Ve bu adadan canlı kurtulmak istiyorlarsa beraber bir takım olarak çalışmaları gerekecektir.

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Saltwater: The Battle for Ramree Island Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: