Settlers - HD

Settlers – HD

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
Bilim kurgu kategorisi olmasına rağmen gerilimi her an izleyiciye yansıtmayı başaran Settlers filmi Mars’ta hayatta kalma mücadelesi veren bir ailenin neredeyse sonu gelmez savaşını ekranlara yansıtmaktadır.
Türkçe dublaj ve 1080p full hd film izle ayarları ile sizlerle olacak olan yapımda; Reza ve Lisa daha iyi bir hayat arayışı içerisinde dünyamızı terk eder ve Mars’a giderler. Bu sırada Lisa kızı Remmy’e hamiledir. Reza ve Lisa’nın gemileri Mars’ın atmosferine girdiğinde bazı olaylar olur ve gemileri çakılır. Kendilerine bir sığınak arayan Reza ve Lisa’yı, Mars’ta kendisine mükemmel bir sığınak hazırlamış olan bir adam yardım elini uzatır.
Aradan bir süre geçtikten sonra sadece Lisa ve Reza bu sığınakta kalırlar ve bir süre sonra da kızları Remmy dünyaya gelir. Aile uzun yıllar boyunca burada sessiz ve sakin bir şekilde yaşarlar. Ancak yıllar sonra aile bir an da üç yabancının saldırısına uğrar. Sayıları üç kişidir ve hepsi de silahlıdır. Reza her ne kadar ailesini korumak istese de bir süre sonra bu yabancılara yenilir ve ailesini korurken katledilir. Artık Lisa ve kızı Remmy kalmıştır. Aile her ne kadar diğer iki yabancıyı öldürmüş olsalar da bir kişi daha kalmıştır. Adı Jerry olan bu adam aileyi rahat bırakmaya niyetli değildir. Lisa kızı için artık bir savaşa hazırlanır ancak adamın evlerinin içinde ansızın bulduğu zaman Lisa taktik değiştirmek zorunda olduğunu anlar. Şimdi Lisa kızı için hayatta kalmalı ve bir şekilde evlerini geri almalıdır.
Acaba Lisa evlerini ve kızını kurtarabilecek midir? Remmy babasının ölümünü nasıl kaldıracaktır? Bu adam onlardan ne istemektedir? Jerry nereden gelmiştir? Olayların sonu tam olarak nereye varacaktır? Peki ya Lisa’da ölürse küçük Remmy’e ne olacaktır? Jerry denen bu adam aslında kimdir ve onlardan ne istemektedir?
Film hakkında sizleri daha fazla meraklandırmadan tüm bu soruların cevaplarını kendiniz hem de 4k film izle ayarında keşfetmeniz için sizleri bu beklenen film ile baş başa bırakıyor ve herkese iyi seyirler diliyoruz. 2 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Settlers – HD Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu:

Etiketler:

Yorumlar