Shall We Play? - HD

Shall We Play? – HD

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
Shall We Play, Ann Forry tarafından yönetilen, hikâyesinin ise yine Forry ve Emma Raine Walker tarafından yazıldığı, başrollerinde ise Jessica Mcleod, Matreya Scarrwener, Michelle Creber, Philip Granger, Blake Williams, Dolores Drake, Sharon Crandall, John Sampson, Jeff Gonek, Andres Collantes, Ramon Terrel, Michelle Lefler, Josh Dohy gibi oyuncuların yer aldığı bir korku filmidir.
Sitemiz üzerinden Türkçe altyazılı şekliyle izleyebileceğiniz bu korku filminin konusu, Stacy adlı genç bir liseli kızın başından geçen doğaüstü olayları anlatmaktadır. Stacy, yakın zaman önce trajik bir olay yaşamış, bunun sebebiyle de sürekli olarak rüyalarında ona işkence eden küçük kızlar gören ve uyku problemleri yaşamakta olan bir lise öğrencisidir. Ailesi genellikle iş ile ilgilenen insanlar olduğu için, bu süreçte Stacy’e genelde terapisti ve çok sevdiği büyükannesi destek olmaktadır.
Aynı zamanda Jessica ve Emily adlı iki yakın arkadaşa sahip olan Stacy, boş zamanını bu iki arkadaşıyla evde buluşup eğlenerek geçirmektedir. Ayrıca hoşlandığı çocuk Matt ile baş başa vakit geçirerek kafasını dağıtmaya çalışmaktadır. Bir akşam arkadaşları eve geldiğinde, Stacy babasının bulduğu eski ve ilginç kitapları Emily ve Jess ile incelemeye başlar. Sonrasında içinde tuhaf bir not bulurlar ve bu notun onlara gitmesini söylediği yere giderler. Evin bodrum katına gelen kızlar, Stacy korkunç bir şey görünce üst kata dönmeleriyle bu maceraya son verirler. Ancak sonrasında Stacy dayanamayıp Jess ve Emily’e son zamanlarda gördüğü kâbuslardan bahseder. Jess ise belki de rüyasındaki kızlarla iletişim kurması gerektiğini ve bunu bir uygulama ile yapabileceğini söyler. Uygulamayı indirip kullanan kızlar, çok korkup telefonu kapatır ve bu fikirden vazgeçerler.
Gecenin ilerleyen saatlerinde Matt ile baş başa kalan Stacy, Matt tarafından çok kötü bir eşek şakasıyla okula ve arkadaşlarına rezil olur. Matt ile yüzleştiğinde ise onun için hiçbir anlam ifade etmediği gerçeğiyle yüzleşir ve yıkılır. Rüyaları ve uyku düzeni de hala yoluna girmemiş Stacy, bir yandan onurunu geri kazanmaya bir yandan da psikolojisini düzeltmeye çalışır.
Ancak Stacy için ikisi de kolay olmayacak ve bozuk psikolojisinden çok daha büyük problemlerle yüzleşecek ve ailesinin geçmişine uzanan bir laneti ortaya çıkaracaktır. 2 ay önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Shall We Play? – HD Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: