Sharks of the Corn - HD

Sharks of the Corn – HD

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
Yazar ve yönetmen koltuğunda Tim Ritter’ın yer aldığı, başrol oyunculuğunu Steve Guynn’ın üstlendiği, yine oyuncu kadrosunda Casey Miracle, Al Nicolosi, Shannon Stockin, Ford Windstar gibi usta aktörlerin yer aldığı Korku kategorisindeki Sharks of the Corn filmi gerek usta oyuncu kadrosu, gerek özgün senaryosu, gerekse ustaca hazırlanmış kendine has koreografisiyle sadece bir korku filminden ibaret olmayan aynı zamanda içerisinde bolca gerilim ve gizemin de yer aldığı ayrıca senaryo itibariyle yaşanmış gerçek olaylara dayanan bu filmi Türkçe altyazılı ve Türkçe Dublaj seçenekleriyle izleyebilir ve 4k film izle ayarına da yükseltebilirsiniz.
Teddy Bo Lucas adında Büyük Beyaz Köpekbalıklarının ilahiliğine ve insanları evrimleştireceğine inanan bir tarikat üyesi vardır. Bu adam ve tarikatlarına üye olan daha birçok kişiyle beraber insanların yeniden dirileceğine ve evrimleştireceğine inanmalarından dolayı birçok insanı katletmeye ve hayvani şekillerde parçalamaya başlarlar. Druid Hills, Kentucky bölgesinde yer alan mısırlığı kendilerine bir mesken, bir sığınak bilen bu sapkın tarikatın mensupları öldürdükleri ve yeniden dirileceğine inandıkları insanları bu tarlalara gömerler. Tabiri caizse büyük bir höyük haline gelen mısır tarlalarıyla ilgili ihbarlar ve dedikodular da haliyle dillerden dillere dolaşmaya başlar ve mesele mafyanın ve yeraltı dünyasının insanlarının da dikkatini cezbeder tabii bununla beraber olaya CIA’de dâhil olmuş olur.
Her şey Teddy’nin bağlı olduğu bu sapkın tarikatın bazı müridlerinin öldürdüğü mısır çiftliğinin sahibi Harry Grossman’in bölge sakinleri tarafından tanınan ve sevilen kız arkadaşı Susan’ın cinayetinden zaten polis memurlarıyla arası limoni olan çiftlik sahibi Harry Grossman’in sorumlu tutulmasıyla başlıyor. Çiftlik sahibinin gazeteci kardeşi Jonathan Gottlieb hem ağabeyini kurtarmak hem de gazeteci kimliğinden dolayı meselenin iç yüzünü öğrenip orjinal bir haber yazmak istemektedir. Ayrıca Teddy Bo Lucas’in öldürdüğü kızlardan birisi de bu bahsi geçen ve olaylara dahil olan polis memurlarından Rosenberg’in kız kardeşidir.
Acaba Teddy Bo Lucas Tanrıçasına kavuşabilecek mi? Çiftlik sahibi ve kardeşinin polis memurlarıyla arası neden limoniydi? Çiftlik sahibi Harry Grossman’in gazeteci kardeşini Jonathan Gottlieb’in bu davayla bu kadar alakadar olmasının asıl sebebi neydi? Mafya’nın peşinde olduğu şey de neydi? Teddy Bo Lucas tüm bunları gerçekten uyduruyor muydu? Sadece vahşetine ve acımasızlığına bir kılıf olarak mı kullanıyordu? Yoksa bu anlatılanların gerçeklik payı var mıydı? 2 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Sharks of the Corn – HD Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: