Shorta

Shorta

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Yönetmenliğini Frederik Louis Hviid ve Anders Ølholm’ın yaptığı film, yine Frederik Louis Hviid ve Anders Ølholm’ın kaleminden çıkan bir eser. Aksiyon, gizem ve gerilim türünde olan filmin başrollerinde Jacob Lohmann, Simon Sears, Tarek Zayat, Özlem Saglanmak ve Dulfi Al-Jabouri yer alıyor. Filmde Mike Andersen karakterini Jacob Lohmann, Jens Høyer karakterini Simon Sears, Amos-Al Sahmi karakterini Tarek Zayat, Abia karakterini Özlem Saglanmak ve Sami karakterini Dulfi Al-Jabouri canlandırıyor.
Imdb platformundan 7.3 puanı almayı başarmış olan ve sitemizden de Full HD Film izlesene görüntü kalitesi ile izleme fırsatına sahip olduğunuz bu etkileyici film Danimarka’da geçiyor. Temel olarak Danimarka’daki göçmen aileleri ve sorunları ele alan Enforcement filmi, bir göçmenin polis müdahalesiyle hastanelik edilmesinden sonra tırmanan gerilimi anlatarak başlıyor. İki polis memuru olan Mike ve Jens, olayların yakınlarında olan bir mahalleye devriyeye giderler. Söz konusu mahallelere, daha öncesinden çok fazla yaklaşılmaması konusunda uyarı almış olmalarına rağmen, görevlerini yapma istekleriyle oraya devam ederler.
Daha önceden şiddet sorunları bulunması nedeniyle başına iş açılan Mike, yanında onu sakinleştirebilecek biri olması için Jens’i istemiştir. Jens, henüz polislik kariyerinin başında olan bir memurdur. Devriyeye çıkan ikili, bir araçtan şüphelenirler ve takibe girerler. Söz konusu araç, hastanelik edilen göçmen ailenin yaşadığı mahalleye kadar gidince, işler karışır ve ekip kendini tırmanan gerilimin yaşandığı mahallede bulur. Şüphelendikleri şahısları sorgulayan ikili, bir kişiyi gözaltına almak zorunda kalır ve gerilimin aşırı bir şekilde artmasına sebep olurlar.
Gösterilen muamelenin ırkçılık mı yoksa koruma mı olduğu konusunda arada bırakan film, aslında gerçek olabilecek çok sayıda konuya değiniyor. Özellikle hal ve hareketleriyle dikkat çeken Mike, yaptıkları konusunda seyirciyi düşündürüyor. Gerilimin sürekli sahneye yansıtıldığı ve sinirlerin gerildiği, 2020 yapımı olan bu filmi hem 720p hem de 1080p film izle seçeneklerinden herhangi birisi ile izleyebileceğiniz Enforcement filmi, küçük yaşlarda kışkırtılan gençlerin, polislere karşı olan tutumları, zararsız olup da bu tarz olaylarda ortada kalan kişilere kadar birçok hikâyeye değiniyor. 3 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Shorta Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: