Skinwalker

Skinwalker

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
Yazar ve yönetmen koltuğunda Robert Conway’in yer aldığı, başrolleri ise Eva Hamilton, Cameron Kotecki ve Amelia Haberman’ın üstlendiği ‘’Skinwalker’’ filmi western ve gerilim kategorisinde yer alan bir filmdir.
Skinwalker, Kızılderililerin inancına göre kutsal sayılan bir ruhtur. Antik ve öldürülemez olan kötü ruh, herhangi bir canlının vücuduna kan yolu ile girebilir ve onları kendi kontrolü altına alır. Skinwalker tarafından bedenleri ele geçirilen canlılar kana susamış bir halde insanüstü bir güçle etrafa saldırır.
Türkçe altyazılı hali ile sizlerle olacak film, 1883 yılında bu ruhun mezarının bir eşkıya olan Benny (Nathaniel Burns) ve arkadaşı Hugo (Robert Conway-aynı zamanda filmin yazar ve yönetmeni) tarafından soyulması üzerine intikam için dünyaya geri dönüşünü konu alır. Hugo (Robert Conway) mezara dokunmak istemese de Benny (Nathaniel Burns) çaldığı muskayı zengin bir koleksiyoncuya satabileceğini düşündüğü için alır. Ardından kamp yaptıkları gece skinwalker bir yılanın vücudunda Hugo’ya saldırır ve onu sokar. Hugo’nun kanına ulaşmış olan skinwalker onun vücuduna girer ve Benny’ye saldırır. Benny son anda canını kurtarsa da ısırılmıştır yani artık skinwalker onun vücuduna sahip olabilecektir. Bunlardan habersiz, yorgun ve bitkin şekilde etrafta dolanan Benny ormanda odun toplayan iki kadın ile karşılaşır ve sonrasında bayılır.
Bu sırada kanun adamı olan Bascom (Dan Higgins) ve Riggs (Cameron Kotecki) bir kanun kaçağı olan Dalton Jackson ve çetesinin peşindedir. Başlarına konulan ödül için bir çete üyesini öldürüp Dalton’un karısını kaçıran Bascom ve Riggs atlarını en yakın kasabaya sürer ama planlarında kasabanın vebadan kırılıp geçtiği tabi ki yoktur. Dağı aşıp başka bir kasabaya gitmeye karar veren Bascom dağda onları neyin beklediğinden habersiz yola koyulur. Eve dönen Dalton ve diğer çete üyeleri Maisie’yi (Eva Hamilton) ve Elmer’ı (Christopher Beeman) bulamayınca hemen peşlerine düşerler ve onlar da kaderin onlar için neler hazırladığını bilmeden yola çıkarlar.
Peki Skinwalker huzura erebilecek mi? Benny’nin başına neler gelecek? Dalton, Maisie’yi tekrardan görebilecek mi? Bütün soruların cevabını filmde bulabilirsiniz. İyi seyirler… 3 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Skinwalker Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: