Steuben County - HD

Steuben County – HD

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
Steuben County, 2020 Amerikan yapımı gerilim filmidir. Filmin süresi bir saat on sekiz dakika uzunluğundadır. Film, 1 Haziran 2020 yılında Solaris Film Festival’inde gösterime sunulmuştur. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazımını Sean Mannion yapmıştır. Sean Mannion aynı zamanda Double Major ve To the Green Mill isimli yapımların da hem yönetmenliğini hem de senaryo yazarlığını yapmış ve bu filmlere katkıda bulunmuştur.
Filmin başrollerinde büyükanne rolünde Anita Farmer Bergman, Eddy rolünde Toler Wolfe, Carly rolünde Simone Grossman, ve Bridget rolünde de Erin Minervini isimli oyuncular yer almaktadır.
Sitemizde nette ilk defa Türkçe altyazılı olarak sizlerle olacak filmde; Zihinsel bir çöküntü yaşadıktan sonra Eddy, kuzeni Bridget ile büyükannesinin karavanına taşınır. Zamanını Bridget ve arkadaşı Carly ile küçük Indiana kasabalarında aylak aylak gezinerek geçirir, ancak kuzeninin öğretmeninin bir cinayet planladığından şüphelendiğinde farklı bir ruh haline bürünür. Carly’yi korumak için paranoyayla beslenen bir girişimde, Eddy bir gölde mahsur kalır ve hem öğretmen hem de kendi şeytanlarıyla yüzleşmek zorunda kalır.
Nişanlısının sadakatsiz olduğundan şüphelenen Eddy, şiddetli bir olayla ve nişanının sona ermesiyle sonuçlanan zihinsel bir çöküntü yaşamaktadır. Şiddetli kaygısıyla başa çıkmak için, Chicago’nun yüksek kesimlerinde yer alan, büyükannesi ve 16 yaşındaki kuzeniyle yaşamak üzere Indiana’daki kırsal bir göl kasabasına taşınır. Eddy, yeni hayatına yerleşirken paranoyasını yerel okul öğretmeni Bay Dodge’a yansıtır. Eddy, kasabanın bu halde kalmasına izin verdiği büyük bir sırrı sakladığından şüphelenir.
Yaz ilerledikçe, Eddy zamanını kuzeni ve zorlu bir ev hayatı olan erken gelişmiş bir genç olan en iyi arkadaşı Carly ile geçirir. Bu iki rahatsızlık bir araya gelir ve Eddy’nin Bay Dodge ve Carly arasında hain bir bağlantı içeren bir komplo kurmasıyla sonuçlanır. Aklını kemiren bu fikirle Eddy, kasabaya nüfuz eden kötülüğün temeline inmek için kendini kapsamlı bir soruşturmanın içine sokar. Eddy’nin eylemleri daha aceleci hale geldikçe etrafında yer alan insanlar endişelenmeye başlar, ancak şüpheleri zamanla daha makul hale gelir. Sonunda iddialarını kanıtlayamayan Eddy, kendi içine bakar ve kontrolü bırakıp durumuyla anlaşarak biraz huzur bulabilir… 2 ay önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Steuben County – HD Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: