Tepelerde - In the Heights - HD

Tepelerde – In the Heights – HD

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Broadway isimli ödüllü müzikalinden beyaz perdeye uyarlanacak olan filmin yapımcılığını Warner Bros. Şirketi üstleniyor. Ödüllü bir müzikal uyarlaması olarak vizyonlarda yer alacak olan yapımın kadrosu için Warner Bros şirketi Corey Hawkins ismi ile anlaşma sağladı. Bu anlaşma ile 20 Ağustos 2021’de çıkış yapması beklenen filmin kadrosunda kesin göreceğimiz yeni bir isim daha paylaşılmış oldu. Film izleme zevkini, yoğun dram duyguları ve müzikle harmanlamayı hedefleyen yapım, Primetime Emmy ödüllerinde aday gösterilmiş oyuncusu Corey Hawkins ile izleyicilerin kalbine dokunmaya çalışacak.
Full filmi izleme deneyimini yaşamadan bir şey söylemek çok da doğru olmayacaktır ancak görünen o ki Warner Bros. şirketi dram ve müzikal konusunda iddialı bir şekilde izleyicilerle buluşacak. Bu tarz filmlerde en önemli etkenlerden biri olan yönetmenlik konusu da iyi çalışılmış. Gelecek yapım için yönetmenlik konusunda 2 ödülü ve 2 de adaylığı bulunan John M. Chu ile anlaşan Warner Bros. konuyu ne kadar ciddiye aldığını bu şekilde de belirtmiş. Daha önce Now You See Me 2, G.I. Joe gibi başarılı filmerde de görev alan John M. Chu’nun yeni gelecek olan ve çok başarılı bir müzikalin beyaz perdeye uyarlaması olacak olan filme nasıl bir etki edeceği de birçok kişi tarafından merak ediliyor.Kadrosu bu isimlerle de sınırlı kalmayan In the Heights isimli gelecek yapımda, 2 ödül ve 4 adaylıkla, Anthony Ramos’da oyuncu kadrosunda yer alıyor. Daha önce Godzilla gibi başarılı bir yapımın da oyuncu kadrosunda bulunmuş olan Anthony Ramos’un fiziksel özellikleri bakımından da, oyunculuğu bakımından da gelecek olan filme hoş bir hava katması bekleniyor.  Müzikalden beyaz perdeye uyarlanarak dram severlerin özellikle ilgileneceği yapım, 4k film izleme keyfini dram severler için yeni bir boyuta taşıyabilecek gibi görünüyor. Konu, insanın kalbine dokunmak olduğu zaman bazen bunun en iyi yolu insanlara anlatılacak konuyu beyaz perdeden vermek olabiliyor. Dram türünde bulunan oldukça başarılı birçok yapım bulunuyor ve yeni gelecek olan filmin de bu yapımlar arasında yer alması oldukça muhtemel gibi görünüyor.
4k filmleri günümüzde oldukça popüler bir konuma sahip. Önceleri, genellikle aksiyon ve macera temalı filmlerde önem verilen bu kalite durumu, teknoloji ve imkan yaygınlaştıkça haliyle hemen her filmde aranan bir kalite standardı haline geldi. Bu filmler, sunduğu görüntü kalitesi dolayısıyla, film ve izleyicinin daha rahat bağ kurmasını ve daha pürüzsüz bir deneyim yaşamasının da önünü açıyor. Warner Bros. gibi büyük dağıtımcı şirketler ise görüntü ve ses kalitesi konusuna oldukça fazla önem veriyor. Gelecek yapımın çalışmalarında da bu standartlar göz önünde bulundurularak oldukça kaliteli bir iş ortaya çıkarılmış gibi görünüyor.Çıkan fragmanlara ve posterlere de bakıldığı zaman dram severleri heyecanlandıran yapım, New York’un, Washington Heights mahallesinde, bir şarap dükkanı sahibinin başından geçenleri ve içerisinde olduğu duygusal karışıklığı konu alıyor. Büyükannesinin ölümünden sonra kendisine büyük bir miras kalınca, şarap dükkanını kapatarak emekli olup, kendisine kalan miras ile Dominik Cumhuriyeti’ne yerleşmeyi ve hayatını değiştirmeyi düşünmeye başlayan Usnavi’nin yaşadığı duygu değişimlerini ve kafa karışıklığını müzikal öğelerle ekranlara getiriyor. Duygu selinin hakim olduğu filmi full hd izle deneyiminde yaşamak için de bir çok dram sever sırada bekliyor.  Umuyoruz bir aksilik olmadan, planlandığı ve söylendiği gibi ödüllü ve şahane bir müzikalin beyaz perdeye uyarlaması olan film ile 20 Ağustos 2021 tarihinde fullhdfilmizlesene adresinde buluşabiliriz.  Yakın Zaman Önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Tepelerde – In the Heights – HD Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: