The Blackout Experiment - HD

The Blackout Experiment – HD

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
John David Moffat IV’ün yönetmeliğini yaptığı, Ryan Graff ve Jill Killington’un kalemini ele aldığı The Blackout Experimet, 2021 Amerika yapımı dram, korku ve gerilim filmidir. Filmin oyuncuları arasında Troy Jones, Dom Cole, Yasmin Irvine, Steven Synstelien, Stefani Rose, Cheverly Amalia ve Cheryl Lyone yer almaktadır.
Türkçe altyazılı film izle sayfamızda ve 4k film ayarında sizlerle olacak olan hikâye, altı yabancı insanın kapalı bir odada uyanması ile başlar. Uyandıklarında hiçbir şey göremezler. Ne olduğunu anlamaya çalışan odadaki bu insanlar birden ışıkların yanması ile birbirlerini görürler. Işıkla beraber odaya göz gezdiren bu kişiler odada silah, balta, bıçak ve palanın olduğunu görürler. Aralarında bulunan Alice çoktan silahı almış ve kendini korumak için onu kendine kalkan olarak kullanır. Diğerleri ise olan diğer cephaneleri ellerine alırlar ve ne olduğunu anlamak için birbirlerine soru sormaya başlarlar.
Bu sırada odanın köşesinde bulunan küçük bir televizyon ekranından bir kadın görürler. Bu kadın Doktor Kasuma’dır ve bu insanlar onun deneyinin bir parçası olmuşlardır. Doktor Kasuma oradan kurtulmak için yapmaları gerekenin içlerinden birini öldürmek olduğunu söyler. Bunu yapmayacaklarını ve bunun bir saçmalık olduğunu söyleyen bu insanlar Doktor Kasuma tarafından kaçırılmış yakınlarını görürler. Bu onların çok zor seçimler yapmalarına sebep olacaktır. Sevdiği insanların zor durumda olduklarını ve kendilerinin de bu durumda olduğunu bilen bu insanlar Doktor Kasuma’nın bu deneyini kabullenip dediğini yapmaya çalışmalarıyla olaylar çıkmaz bir hale dönüşür.
Doktor Kasuma’nın deneyinin asıl amacı insanların zor durumda kaldıklarında bir hayvan kadar korkunç olabildiklerini göstermektir. Bunu yapmak istemeseler bile içlerinde bu kötü yanlarının olduğu ve dışarı çıkmak için ne gerektiğini göstermektir. Aslında yaptığı bu deneyle de bunu görebilirsiniz. Bu insanlar ne kadar kendi hallerinde sakin insanlar olsa da kendileri ve sevdikleri insanlar için neye dönüştüklerini görebilirsiniz. Bu insanlar neler yapabileceklerdir ve kendilerini, sevdiklerini buradan kurtarabilecekler midir? 2 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

The Blackout Experiment – HD Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: